Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig adsz a babádnak valamil...

Mindig adsz a babádnak valamilyen immunerősítőt, vitamint?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, cicizik.
2011. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős? Az enyém 16 hónapos, és én mindig adok neki. Joghurt, gyümölcsök, tejes ételek, és változatos étrend formájában.
2011. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem adtam egyik gyerekemnek se. Sokáig szopiztak, így szükségtelen volt... emellett amikor már szilárdat is ettek, igyekeztem változatosan és kielégítően etetni őket. Nem hiszem, hogy hozzá kell szoktatni egy kisgyereket az állandó "gyógyszerezéshez"... A különböző vitaminokat eleve betegségből lábadozóknak és kiegyensúlyazatlanul étkezők számára találták ki, nem pedig egyészséges embereknek.
2011. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két kisgyerekem van. Az egyik kap, de ő nagyon beteg volt, hosszú kórházi benntlét sok antibiotikum, infúzió. 2 hónap alatt 28 fajta gyógyszer. 1 éve nyomatjuk az immunerősítőt mert neki kell azóta se jött rendbe az immunrendzsere.

A tesónak semmilyen immunerősítőt nem adok, nála egy nátha 2-3 nap és slussz. Inkább rengeteg gyümölcs, zöldség.

Persze ezt a másik is megeszi, de neki kell a "pótlás".

Szóval én azt mondom ha nem muszáj nem kell adni. Egyen-igyon egészségesen. Átlagosan ennek elégnek kell lennie. Szerintem indokolt esetben nyúljunk csak hozzá a "mű" dolgokhoz.

Annyi, hogy a C vitamint mindig is adom meg adni fogom. ennyi tavasszal meg ősszel. De gondolom nem erre gondoltál:)

2011. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fiam rossz evő,így adtam neki vitacolan szirupot,meg pár hete béres cseppet.Cebiont az adok rendszeresen.Ezek mellett figyelek,hogy minden nap egyen zöldséget, gyümölcsöt,húst,tejterméket,gabonát.
2011. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is a vitacolan szirupot adjuk kisfiúnknak,de csak olyan 1-2 naponta.Neki fél év alatt 3-szor volt nyirokcsomógyulladása,lázzal ami az egy veséje miatt veszélyes neki,meg óvónőként dolgozom és sajnos minden hazahordok neki.Semmi mást nem kap,csak sok gyümölcsöt,zöldséget ő is.
2011. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó,hogy feltetted ezt a kérdést mert a védőnőm és a dokink már 2x szólt,hogy adjak a fiamnak(10 hós)vmilyen vitamint!Én is furcsáltam,hogy semmi baja,makk egészséges és akkor minek de azt mondták,hogy ártani nem ártok vele!Szóval vettem a gyógyszertárba Multikid-et,de csak 2-3 naponta adok neki 1 teáskanállal,azon kívül a Cebiont minden nap!
2011. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a kislányom 20 hónapos és bölcsis lesz jövő hóaptól. Elhasználtunk egy üveg béres cseppet cebionnal, ami az étvágyára is jó hatással volt, és felmerült bennem,hogy helyesen döntök.e ha újra veszek neki
2011. márc. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!