Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érdemes babaholmit...

Hogy érdemes babaholmit feltenni a Teszveszre, hogy el is keljenek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondta, hogy csomagot tegyek fel, azt jobban viszik, mert alacsonyabb a postaköltsége. De már 2 hete fent vannak a cuccaim, de 2-3 látogatóm volt csak, licit semmi. 1 db pizsamát adtam el összesen eddig, amit a 2 éves lányom kinőtt, Na, az nem is csomagban volt. Úgy számoltam, hogy azért darabjáért 300 Ft-ot szeretnék, az igazán nem sok, tekintve, hogy némelyikért egy 0-val többet fizettem. De talán ezt is sokallják a vevők? Vagy csak pszichológia? 10 db babaruháért sok a 3000 Ft? Igaz, én vettem egyszer 100 db-os csomagot 1500-ért, de a nagyja annyira ócska volt, hogy azóta én nem is veszek többet ott ilyeneket. Az enyémek mind nagyon szépek, ami foltos, bolyhos, kinyúlott azt már nem is akarom eladni. Vagy jobb lenne, ha darabját tenném fel 300 Ft-ért, és akkor összeválogatná ki-ki ami kell neki? (Bár arra nem is tudom mikor lenne időm, mindet feltenni 2 gyerek mellett.)

Ti hogy szoktatok eladni, vásárolni?


2011. márc. 12. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Én mindent ingyen odaadtam a rászoruló gyerekeknek eddig. Ikerfiúk, 6 évesek. Bár én könnyen beszélek, nem ismerem az anyagi gond fogalmát. De anélkül is úgy érezném ez a legszebb dolog amit az ember tehet a használt holmikkal. Vásárolni is csak boltban és csak minőséget mindenből.
2011. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó neked, az én férjem sajnos minimálbért keres. Én meg a GYED-ből 2 gyerekkel. Egyébként azt én is elhatároztam, hogy ennél olcsóbban nem adom oda senkinek, akkor inkább ingyen odaadom valami rokonnak, vagy ismerősnek, akinek gyereke lesz.
2011. márc. 12. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
szia. 92-98-104s ruháid milyenek vannak, ha gondolod irj privit mert engem lehet hogy érdekelne.
2011. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek alapból szinte ingyen akarnának mindent, ezért nem tudod eladni még úgymond bagóért sem a legtöbb holmit. Akkor már sokkal nemesebb dolog ha segítesz más gyerekeken, akik még nem tehetnek semmiről. Csak hát olyan sztorim is volt már hogy az anyuka eladta azt a ruhát amit a gyerekének adtam. Ilyen mocsok ez a mai világ.
2011. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének 92-98-104-es méretű ruhák.Ha gondold írj privit.


Sajnos én is így vagyok a teszveszel.Egyáltalán nem tudok ruhákat eladni.Én is azt hittem,hogy a ruhacsomagokat jobban fogják vinni,de tévedtem.Nekem is hetek óta fent van pár ruhacsomagom de nagyon úgy néz ki,hogy feleslegesen.

2011. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én már két hónapja hírdetek, hiába. nekem lányom van, és hiába teszem fel egyesével, hiába teszem csomagban, hiába fix, hiába 1Ft, semmi. és nem értem hogy más, kevésbé jó csomagok miért mennek fel az égig? :(
2011. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nekem most pl. 21db-os nyári ruhám van fent 2999Ft minimálárért. :( vagy szép nyári kisruha 499Ft-ért....hiába. úgyhogy ha megtudod a tiktokt, várom én is :)
2011. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendszeresen vásárolok a teszveszen a kisfiamnak. Az én szempontom szerint sokkal inkább érdekelnek egyesével a ruhák, mint csomagban. Sajnos sokszor van olyan, hogy van egy 5-10 darabos csomag, amiből tetszik 2-3 darab, de a többi nem kellene, akkor minek vegyem meg.
2011. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó dolog ruhacsomagban eladni!Nem áttekinthető elsőre,nem kelti fel annyira az érdeklődést,mert a kis képen nem látod annyira a ruhákat,én magamról tudom hogy a ruhacsomagokat meg sem nézem,mert tudat alatt talán ugy gondolom hogy a nagy kupacba biztos belecsempésznek hibás darabokat is.Csakis nagyon fényképeket tegyél fel,előnyös megvilágitással,nem padlón,hanem anyagon fényképezve,sötéteket egy fehér lepedőn pl.világosakat én egy bordó asztalteritőn fényképezem.Amikor az ember hirtelen ránéz az oldalra automatikusan a jól látható,feltűnő szép képeket nézi meg.És ne felejts el élni az "új,márkás,igényes,stb" csodaszavakkal.
2011. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor felteszem egyesével 300 Ft-ért. Bár láttam olyan eladót is, aki így csinálta, és mégsem nagyon licitáltak a vevők. Túl sok fent a ruha az a baj.

Egyébként azt én sem értem, hogy egyes termékekre miért licitálnak ezerrel, amikor sokkal rosszabbak, mint az enyém. Én meg jártam úgy, hogy licitáltam egy termékre, ami fent volt már 5 napja, és aztán 5 percen belül rámlicitáltak, és ment fel egyre magasabbra. Sokszor van ez, én már arra gondoltam, hogy két néven van fent, vagy valami rokona, és felteszi 1 Ft-ért, aztán ha valakit érdekel elkezdi az ellenlicitet.

2011. márc. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!