Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden van olyan DÉVÉNYES...

Szegeden van olyan DÉVÉNYES aki házhoz kijön? Mennyiér? Aki már volt, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mijaza dévényes?
2011. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a pokol az a "dévényes"?!
2011. márc. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A többieknek: a dévényes DSGM szakgyógytornászt jelent, aki speciális tornát alkalmaz a babáknál, akiknek valamilyen izomtónus problémájuk van.

(A neten utána lehetett volna nézni.)


A kérdezőnek: próbáld meg felhívni a Dévény Anna Alapítványt, ott ki szokták adni a környéken lakó szakgyógytornászok számát azoknak, akik messze laknak és nem tudnának Bp-re járni.

Mi az alapítványhoz járunk, nagyon jó, mindig van fejlődés, ha ők javasolnak gyógytornászt, akkor biztos, hogy ugyanilyen szintű kezelést fogtok kapni. ( [link]

Jó egészséget nektek!

2011. márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi jártunk sokáig de olyat aki házhoz jön,nem hallottam még.Nem tudjátok megoldani a bejárást?Aki beutalt gyógytornára nem tud segíteni?
2011. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kihez jártatok be? magánúton lehet valakihez járni? Mivel 2 hónap múlvára van időpont a neurológiára, addig is kellene valami.
2011. márc. 13. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,mi újszegedre jártunk a gyermek kórházba.Nektek hova kell majd menni?Esetleg menj be,nagyon kedves gyógytornászok vannak és kérdezd meg hogy mehettek e magán úton.Bár ha neurologus még nem látta,akkor lehet hogy nem fognak tudni csinálni semmit.De ott aki van professzor annak van magán rendelése is,azt hiszem szerdánként.Menj be nézd meg.
2011. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a Szűcs doktorhoz kaptunk időpontot. Ki a Dévényes, aki a klinikán dolgozik? Láttam 4-en vannak szegeden aki csinálja a DSGM_t.
2011. márc. 14. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a Sztriha professzorhoz járunk,a gyógytornász pedig Domonkos Ildikó!Ők az Újszegedi klinikán vannak,a profnak van magán rendelése is.Úgy tudom hogy nagyon jó,elismert doki,a gyógytornász pedig nagyon jó szakember és nagyon jól bánik a gyerekekkel.Csak dicsérni tudom Őket,nekünk nagyon sokat segítettek!
2011. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!