Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke babakocsis anyukák!...

Stokke babakocsis anyukák! Megérte megvenni a babakocsit? Ti vettetek még valamilyen tartozékot hozzá (pelenkázótáska, lábzsák, stb. )? A babának kényelmes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
huu ez engem is érdekel:)bocsi, hogy nem válaszolok, de nekem nem tetszik a kocsi, és baromi drága, szóval érdekel:)
2011. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az ára tényleg kicsit nagy...A pelenkázótáska csaknem 30 ezer.Bár azt hallottam,hogy a stokke nagyon jó dolgokat gyárt :D
2011. márc. 15. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem (ill. a kisfiamnak) stokke tripp-trapp szeke van, szuper, biztos nem dol fel ha belemaszik, es ha kiveszed az elejet, nagyon sokaig hasznalhatja. Bocsi ez a masodik kommented utan jutott eszembe, babakocsink masmilyen van, nekem az xplory nem tetszik. Nekunk terepre valo tank kocsink van (maxi cosi mura) es egy kisebb quinny zapp. Azokkal nagyon elegedett vagyok.
2011. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én "csak" egy Garco pelenkázóstáslát vettem 2 éve 9 ezerért, de a mai eszemmel azt sem venném meg, drágábbat meg főleg nem.
2011. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pelenkázótáska van hozzá, anélkül nem is tudnám használni, mert ugye csomagtartója nincs, így utólag annyira nem érte meg, viszont a tripp trapp széket én is imádom, az nagyon megérte az árát
2011. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:02

Te hol vetted a babakocsit?

Mert a bababooban nincs hozzá pelenkázó táska,azt külön meg kell venni.Vagyis ezt a fajtát:

[link]

2011. márc. 19. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
igen külön meg kell venni hozzá, anyósom vette a kocsit, de úgy tudom itt a bababooban, ezen kívűl láttam még h aa brendonban is árulják
2011. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
mi egy utolsó megmaradt tavalyi modellt vettünk meg, pelenkázótáskát meg lábzsákot nem vettünk hozzá, nagyon drágálltuk, és amúgy is van egy overallunk ami zsákká vagy 2 lábassá cipzárolható. Nekem azért volt nagyon fontos, mert lift nélküli házban lakunk és ezt nem kell cipelni és a baba magasan ül benne, talán nem szívja annyira a szmogot. Abszolút megérte szerintem:)
2011. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem baj, ha azt írom, hogy mi nem szerettük?!

Azóta vettem is egy másikat, azt meg imádom: Quinny Buzz3.


A Stokke akkor tényleg jó, ha amiatt vennéd, hogy magasabban van a baba, és valóban rengeteg szupi kiegészítője van. Jól is néz ki. Én viszont nem tartottam stabilnak, elég sportosnak, könnyen kezelhetőnek stb.

Szóval, megtartottam díszkocsinak..alig használom. Viszont a Quinny-t..imádom.


Hát, ezt kérdezted!

2011. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!