Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal máshol altatod a babád...

Nappal máshol altatod a babád mint este?

Figyelt kérdés
A csak csajokba volt egy alvásszakértő és azt mondta hogy máshol kell altatni a babát nappal mint este így tanulja meg hogy a hosszú alvás az este van. Én mindig a kiságyban altatom a babámat (2.5 hónapos)és éjszaka is tudja hogy aludni "kell"
2011. márc. 16. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen! Az én Kislányom most lesz egy éves, kétszer alszik nappal. Egész nap a nappaliban vagyunk, és alvás időben a kanapén alszik. A kiságyba csak éjszakára teszem. Igazából nem tudatosan alakult így, hanem amikor még picuri volt és szinte csak evett meg aludt, akkor rögzült ez, hogy a kanapén maradt aludni.
2011. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
eleinte nappal csak a kanapén volt hajlandó aludni a fiam vagy a babakocsiban.Éjszaka soha nem aludt máshol,csak a kiságyban.Kb fél éves korától,mióta éberebben alszik,azóta elalszik a kiságyban is nappal.A babakocsiban azóta nem alszik.Ő mindig tudta,hogy ha kiságy,akkor alvás.Nincs játék az ágyában direkt azért,illetve alvásidőn kívül soha nem volt a kiságyban.Napközben míg nem forgott a kanapén volt,utána a földön játszószőnyegen,vagy pihenőszékben
2011. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mindig a kiságyban altattam, mert kicsi a lakás, nem is tudtam volna elkülöníteni. Hogy őszinte legyek, nem is nagyon állt szándékomban. Most viszont már több mint egy hónapja csak kint hajlandó aludni babakocsiban. Akár sétálunk, akár csak kirakom a teraszra, de mindenképp a levegőn alszik...

13 hónapos

2011. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Detto ugyanugy csinalom,mint az elso valaszolo,most 3 honapos a pici fiam. :)
2011. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy hol laszik, nem ezen múlik. Én sosem sötétítek be a nappali alváshoz, VAnnak zajok, hangok, nagytesó, éjjel meg csend és sötét, hozzá tartozik az esti fürdési szertatrás, nem hülyék ők, tudják nagyon jól, mikor mi lesz.
2011. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk véletlenül alakult úgy, hogy éjjel máshol alszik.Van neki saját szobája, van benne kombi kiságy, napközben ott alszik mindig, és ha sétálunk, a babakocsiban.Ha fáj valamije, vagy baja van, ritkán lefekszem mellé a francia ágyra, de ez tényleg ritka, nem akarom rászoktatni.Éjjel meg velünk alszik a hálószobában, ott is van egy kiságy,amit kaptunk.Szerencsém van olyan téren, hogy szépen elalszik egyedül, és mindig a kiságyban.Most fél éves lesz, az éjszakákat másfél hónapos kora óta alussza át, de szerintem nem azért, mert éjjel máshol fektetem le.8-9 hónapos kora körül éjszaka is a szobájában fog aludni, remélem megmarad majd ott.
2011. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nappal is éjjel is a kiságyában alszik. Déli alvásnál besötétítek de nem nagyon csak éppen leengedem a redőnyöket. Egy szobában van velünk apukája sokáig tévézik de őt ez sem zavarja én úgy gondolom ha nagyon álmos mindegy hol van és milyen zaj van. Egyébként már nagyon rég óta nem kel éjjel fel. Nem hiszem hogy bármi össze függés van a nappali és éjszakai altatásban és abban hogy éppen hol alszik ezekben az időszakokban.
2011. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsi a lakasunk, ket gyerkoc van, megoldhatatlan, hogy mashol aludjon a pici, mint a kisagyban. Nappal felig redonyozok csak. Nem hiszem, hogy ezen mulna. A lanyomnal is ugyanigy csinaltuk, mindig a kisagyban aludt, es koran ataludta az ejszakat. A fiam nem, de nem hiszem, hogy emiatt lenne.
2011. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kiságyban van mindkét alvás, egyszerűen nincs két fekhelye. Ott az alvóhelye a kiságyban és kész. Persze ha autóban éri a du alvás vagy babakocsiban akkor oké, de otthon nem variálok ezzel.
2011. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem ugyanott alszik nappal, mint éjjel. Ugyanúgy besötétítek és ugyanúgy csend van.

Érdekes, még soha egyik sem hitte azt nappal, hogy éjjel van vagy fordítva.

27 hós és 4 hós lányok. A pici napi 3-szor alszik, a nagy napi 1-szer (a pici középső alvása ugyanakkor van, mint a nagyé).

2011. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!