Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besafe izi comfort x1 9-18kg...

Besafe izi comfort x1 9-18kg autósülés! Van valakinek róla tapasztalata?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam.Most venném meg neki,az első autósülését,és ezt nézegetem.Vélemyányek róla?????

Rossz,és jó is jöhet!!!:)


2011. márc. 18. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk iylen van 10 hónaposan kapta, akkor bvolt 9 kiló.

Most 2 éves.

Teljesen jó, eddig nincs negatívum.

feketét vettünk, így "nem koszolódik annyira"

2011. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, a lányom imádja, így én is. 9 hónapos volt amikor kapta, most 1 éves. Hatalmasakat tud benne aludni, ezért gondolom, hogy nagyon kényelmes lehet neki. Én szívből ajánlom, nem csak kényelmes, de nem mellesleg az egyik legbiztonságosabb típus. Én bizony nem bántam meg, hogy megvettük!
2011. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, szintén 9 hónapos kortól, és én is dicsérem. Nem izzad bele a háta (ellentétben a hordozóval), jól kilát, kényelmes, biztonságos, és ami külön tetszik benne, hogy a biztonsági övben van egy mágnes, amit az ülés oldalához oda lehet fogatni, így nem ültetem rá mindig az övre, ha beteszem az autóba.
2011. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Az én kisfiam 10 hónapos volt, amikor megvettük az ülést, és azóta nem rémálom az autózás:) Nagyon szereti, jókat alszik benne, nem izzad bele, könnyen kezelhető, ki-és bekötni sem bonyolult (mi néhány naponta kötjük egyik kocsiból a másikba). Csak ajánlani tudom:)

2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!


De jó,hogy csak pozitiv tapasztalat van!!:))

Akkor szerintem ezt vesszük meg!!:)

2011. márc. 18. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is csak dicsérni tudom!
2011. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van!Nagyon szupi!
2011. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában már aki ezt az ülést veszi, gondolom azért veszi, mert jókat hallott róla. Én sosem tudtam megérteni azt, hogy itt írják sokan, hogy a gyerkőcöt bele kell próbálni, mert ami neki tetszik. Egyáltalán hogy lehet egy percből leszűrni melyik tetszik neki, ha menet közben kiderül (használat közben) hogy sír benne a gyerkőc, akkor mindenki lecseréli? és vesz egy másikat? Mert összehasonlítási tapasztalat csak így lehetne. Na, mindegy is, ez csak egy kitérő volt.


Nekünk is besafe van, x3-as, annak már a fejtámasza is szélesebb. Én ezt néztem ki először, amikor még nem volt aktuális, utána ástam bele magam jobban, és a végén mégis maradtunk ennél. A bekötés győzött meg, hogy nem csak a műanyag tartót kötöd a kocsiba, hanem magát az ülést is. Könnyű dönteni, elölről a párom szokta mindig, ha elalszik a fiam, és bekötni is könnyű, már nekem is volt szerencsém hozzá :o) Mi fekete-türkizt vettünk, a plüss anyag miatt, hátha az annyira nem izzadós nyáron, mert még nyáron nem használtuk. Ősz óta van meg. A kis kitérőt pedig azért írtam, mert a fiam sokat ordít benne, ugyanakkor rengeteget is alszik. Bár most, hogy már nézelődik és kijöttek a fogai (16 hónapos) már inkább "beszélgetés" van, "busz számlálás" stb, meg alvás. Szóval honnan is tudnám eldönteni, egy ekkora gyereknél, hogy neki kényelmes e az ülés... egyébként meg nem lehet nem kényelmes, mert párnázott mindenhol.

Páromat pedig az győzte meg, hogy az oldalvédelem olyan anyagból van, mint a bukósisakok, nem pedig a gagyibb fajta. (nem tudom a nevét).

Szóval jó választás! Ha van rá keret, akkor ezt vegyétek. Állítólag a skandinávok nagyon adnak a biztonságra, ezt is ők csinálták.

2011. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!