Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám nagyon nyugtal...

2 hónapos babám nagyon nyugtalanul alszik mostanában. élálomban kaparja az ágyat, gyűri a takarót, forgatja a fejét hihetetlen sebességgel. Miért?

Figyelt kérdés

Egy darabig édesdeden alszik, aztán rákezd, felriad. Mozgatja a vállait, rúgkapál a lábaival, persze fel is ébred rá. Ma egész nap alig aludt 1-2 órát :(

Nem éhes, nem fázik, nincs melege...


2011. márc. 19. 20:03
 1/6 anonim válasza:
8%
Halvány lila gőzöm sincs. Majd lenyugszik, nem kell mindenen beszarni.
2011. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Üdv, sorstárs! Az enyém is 2 hónapos és szinte semmit nem alszik két napja. Szoptatás alatt elalszik, vagy ha a karomban ringatom, de ha leteszem, 10 perc, és ébren van. Hulla fáradt vagyok. :( Nem a hasa fáj, nem éhes, fogalmam sincs, mi baja. Lehet, hogy frontérzékeny???
2011. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, ha nem tudsz válaszolni, teljesen felesleges írni...


Kedves második... remélem, megoldódik nektek is :)

2011. márc. 19. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Amióta eső van, nem? Mert ha jól emlékszem azóta ilyen a 2hónaposom nálunk is, hogy bejött az esős idő:(

Nekem sincs lilám se, de kedves első, egy ekkora baba ugyan már nem a teljes napját, de a nap nagyrészét alvással tölti még, 1-2óra alvás nagyon kevés nappalra, egyre élénkebbek az igaz, de hamar álmosodnak, ha nem pihennek, az nem jó nekik, gondolom az éjszakák még mozgalmasabbak mint a megszokott.

Remélem ahogy javul az idő úgy Ő is helyrebillen.

2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg azóta ilyen... Ez így eszembe sem jutott...
2011. márc. 19. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk is olyan 7 hetes, mint ahogy a második válaszoló írta. Én már az elején rájöttem, hogy frontérzékeny. Olyankor alig alszik, sokszor fejnem kell, mert egész nap hisztizik a mellemen, keveset eszik. A takaró gyürögetés, nyugtalanság, sírás, ami leinkább jellemző rá. S képes egész nappal fent lenni. De van, hogy nálunk is az van, hogy cicin elalszik, s amint leveszem, sír s nem alszik. Vagy max félálomban 10 percre elszenderedik, aztán keservesen sír. Én néha mostanában felveszem, beszélek hozzá, s így megnyugszik.
2011. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!