Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos laz utan a kiutesek...

3 napos laz utan a kiutesek mikot tunnek el?

Figyelt kérdés
valojaban inkabb csak nagyobb hoemelkedes volt, 37.5,37.8, az mar elmult, tegnap megjelentek a kiutesek, mikor tunnek el?dokiknemink nem mondta. kell valamvel kenni vagy magatol eltuik? jah 5hos a pici
2011. márc. 20. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad, hogy mitől lettek rajta a kiütések, illetve mitől lett a hőemelkedés? Így senki nem tud segíteni.
2011. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első! Nem hagyta ki, pontosan leírta. :(


Kedves kérdező, néhány nap alatt magától elmúlik, itt is írják:

[link]


Jó egészséget Nektek!

2011. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom, pont igy neznek ki a kiuteseink, igy mar vilagos!
2011. márc. 20. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 nap alatt vissza fognak húzódni.Én nem kentem semmivel,mert nem viszketett a kicsimnek.
2011. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor jo, csak kozben szegenykemnek meg jon a kis foga is, uh. remes napjaink vannak/voltak
2011. márc. 20. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

én is úgy emlékszem 3 nap láz, 3 nap kiütés

Semmi nem kell rá

2011. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, bocsánat figyelmetlen voltam. A láz utáni kiütések elmúlnak 3-4 nap alatt, én neogranormonnal kentem a babámnak. Első voltam.
2011. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!