Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak esernyőkocsit...

6 hós babámnak esernyőkocsit keresek, ami téliesíthető. Ötletek? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék, valami nem túl drágát,de jót venni, amit nyáron is és télen is tudnánk használni. Lábzsákos, esernyőre csukható legyen, amit könnyű tolni.(elég rosszak itt az utak:( ) Jó lenne, ha legalább 150 fokig dönthető lenne. Kislánynak. Ha tudtok, linket is kérek! Köszönöm!
2011. márc. 22. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én tudok valakit aki egy ilyet árul 33 ezerért.Én most vettem ilyet,44990-ért a Brendonban.Az anyuka és a múlthéten vette,csak kapott egy másikat a mamától és így ezt eladja!Hiperszuper!!!!!Majdnem vízszintesig dönthető,egy lábzsák hozzá újonnan 7000,de én láttam vaterán 3500-ért.Tényleg nagyon jó!


És 33000-ért nagyon megéri,még van rá 1 év garancia is!Múlt szombaton vette!


Ha érdekel írj!


[link]

2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a válaszod, de nekem nagyon fontos, hogy esernyőre csukható legyen, mert kevés hely van a kocsiban.

2011. márc. 22. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!

Nekünk ilyen van, csak azt nem tudnám most megmondani, hogy meddig dönthető :S.

Én nagyon szeretem, mert nagyon könnyű. Nálunk is elég rosszak az utak. A kerekek jól bírják, egy kicsit rázkódik csak a kocsi.

2011. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok!De ez esernyőre csukható:D!
2011. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm, de igazából én olcsóbbra gondoltam, mert bár van egy babakocsink(ezt kaptuk, de nekem nem igazán tetszett, de hát elfogadtuk a párom barátjától, eddig ezt használtuk), de szeretnék egy újat, olyan csajosabbat, és hát a párom nemigazán örül, hogy venni akarok, ezért is akarok egy olcsóbbat(max.20ezerig), de már lehet, hogy nem is használtat, látva a kedves 2. válaszoló linkjét, amit nagyon köszönök. Szóval ezek a babakocsik nagyon tetszenek, és nem is drágák, azóta beszéltem egy ismerősömmel, hasonló van nekik, olcsón vették, és 2. gyerek használja, nincs baja, csak a kerekek kaptak némi megerősítést a 4 év alatt. Még egyszer köszönöm a válaszokat:) !
2011. márc. 24. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszolű.irnál nekem privátot?
2011. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Kitettem a email-t!Írj nyugodtan!
2011. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ez vált be:

[link]

2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó válaszoló vagyok

Itt olcsóbb: [link]

2011. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!