Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmában izgő-mozgó babátokat...

Álmában izgő-mozgó babátokat mivel takarjátok be, és milyen ruhában altatjátok?

Figyelt kérdés

Nálunk nem az a probléma, h lerúgja magáról a takarót, hanem, h többször is körbejárja a kiságyat egy éjszaka. Gondoltam rá, h hálózsákba teszem, de szerintem teljesen belecsavarodna, és ez az alvás rovására menne. Így maradt a hosszú ujjú body vastag harisnyával (nem konfekcióméret a tipegőhöz), és kicsit melegebbre fűtjük éjjelre a gyerekszobát, h kitakarózva se fázzon meg. Persze a 11-12óra alvás alatt többször is visszarakjuk a "kiindulási" helyzetbe és betakarjuk egy pléddel.

Ti hogyan oldjátok meg?


2011. márc. 22. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A fiam decemberi, születése óta hálózsákban alszik, most 15 hónapos.

Amíg kicsi volt, és egyhelyben aludt, addig vékony hálózsák és takaró is volt, de amióta nyüzsög éjjel (ő is ilyen bejárós típus), azóta pizsama, zokni+vatelines hálózsák az éjszakai szerelése. Még soha nem volt gond a hálózsák miatt, de mondom, ő így szokta meg újszülött korától.

2011. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert hasonló cipőben járunk,már egy jó ideje!Sokat kelünk így éjszaka sajnos!Van amikor alig látom meg hol is fekszik a kiságyban mert annyira a sarokban van keresztben:-)!Kislányom 1 éves,és van amikor a takaró nem felett hanem alatta van!
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 vagyok!De milyen hálózsákot használsz?Mert mióta feláll,azóta mi nem tudjuk használni,mert van hogy éjszaka is áll a kiságyban,de a hálózsákban nem tud rendesen,és össze vissza esik!
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Fiam szinten ventilator ejjel. Amint leteszem es betakarom mar forog is 180 fokot es rogton rateszi a fejet a takarora. Szoval inkabb parnakent hasznalja. A halozsakot en sem merem kiprobalni. Hosszu ujju body+pamut rugi+hosszunadrag. Ez van rajta. Mielott en megyek aludni betakarom egy pleddel.
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom nem viseli el a hálózsákot, nem tud benne mozogni. Ő is körbemássza a kiságyat, így nekünk a termo rugdalózó vált be. Az kényelmes is, nincs kint a lába, karja, és ha kitakarózik akkor sem fázik.

2011. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú rugiban alszik, betakarom egy pléddel.

Éjszaka rendszeresen kelek többször is betakarni. :(

Mindig máshol találom meg a kiságyban. Sürög-forog állandóan.

Sosem altattam hálózsákban, szerintem már nem szokná meg. valamint én is attól tartok, hogy nem tudna felállni benne...

2011. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem simán feláll benne a fiam, még a keskenyebb fazonban is.

Próbálok keresni linket, milyen van.


[link]


Kb. ilyen, csak nem a vállán patentos, hanem középen zippzáros.

2011. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hónapos. Ő hálózsákban alszik. Eléggé vastag a zsák, de ő simán feláll benne és tud benne vándorolni is az ágyban. Igaz sokszor reggelre meg van rejta tekeredve, de nem zavarja.
2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 hós kislányunk is forgolódik, mászkál éjjel az ágyában... ő nem, de én többször is keltem hozzá, hogy betakargassam, mert ugye állandóan kitakarta magát... ezt megunván vettünk egy egészen vékony pamut hálózsákot, amit a rugdalózó fölé adunk, de csak itt-ott gomboljuk be, az sem baj, ha az egyik lába kilóg belőle... bevált, én már nem ébredek kényszeresen, mert tudom, hogy be van takarva, ő pedig szépen megszokta, és ha állni akar, azt is tud benne, mert könnyű, nyúlékony anyagból van a hálózsák... egy tipp: nem érdemes túl nagyot venni, hanem éppen akkora legyen, mint a gyerek - persze lazán ráadva - és akkor nem tekeredik bele... csak sajnos többször kell venni...
2011. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fiam 1,5 éves,és simán jár a hálózsákban.ő születése óta hálózsákban alszik pont azért,hogy ne kelljen takargatnom éjjel.Így szokta meg. a hálózsákját a kikben veszem,elöl cipzáros.éjszaka bejárja a kiságyat,olyan még nem volt,hogy úgy keljen fel,ahogy lefektettem,de még soha nem gabalyodott bele
2011. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!