Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam holnap kapja a 2...

Tóth Bernadett2 kérdése:

A fiam holnap kapja a 2 hónapos oltását. Tapasztalatok? Be fog lázasodni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk belázasodott. Készülj fel, 1/2 kúpot ajánlanak ilyenkor, szirup csak 3 hótól lehet. Össze kell majd sokáig szorítani a popsiját, nehogy kijöjjön a kúp. Addig kell szorítani, amíg nem ernyeszti el az popsiját, mi fogtuk majd 10 percig is. Nyöszörgött szegénykém, nem tudott aludni a láztól, hajnalban muszáj volt neki felnyomni. 38 volt egyébként. A következő oltásnál már délután javasolta a doki a lázcsillapító beadását.
2011. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez változó, babafüggő.Valaki már az oltás előtt néhány órával ajánl lázkúpot megelőzés céljából.

Fiam 19 hós még 1x sem volt gond oltásnál,soha nem adtam előre lázcsillapítót.

Remélem nálatok sem lesz gond!

Sok sikert!

2011. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislanyom egyszer sem lazasodott be, oltas utan kapott kupot es 6 ora elteltevel ismet.
2011. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer volt csak oltás után láza, akkor sem ment fel nagyon, egy kúp levitte. Egyszer sem adtunk megelőzésképpen lázkúpot. Egyébként minden oltást nagyon jól viselt, csak egyszer sírt, amikor két oltást kapott egyszerre, a második szurinál eltört a mécses :) Érdemes az oltás helyére hazaérkezés után hidegvizes borogatást tenni, és (főleg estefelé) figyelni a hőjét.
2011. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 23. 00:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám eddig minden oltás után lázas volt :-( A két hónapos után másfél napig volt láza, és vagy négy napig nem bírtam vele, olyan nyűgös volt. Viszont a legtöbb baba meg sem érzi.
2011. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia nálunk nem volt láz ugyan de anyósom, aki a gyerekorvosunk egyébként ajánlotta, hogy fél germiccidet est fele kapjon mert ha nem is lázas fájhat neki a germicid pedig nem csak láz csökkentő, hanem fájdalomcsillapító és nyugtató hatású is sok sikert.
2011. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!