Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babázós anyukák, vásároltatok...

Babázós anyukák, vásároltatok a hipermarketekben (Tesco, Cora, Auchan) babaruhákat?

Figyelt kérdés
Badyk, rugik vannak 3-as, 5-ös csomagokban jó áron, érdekelne a minőségük? Érdemes venni a babának vagy inkább a bababoltokban vásároljak? Most kezdünk el vásárolgatni.
2009. febr. 24. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Tescós body-k nagyon jók, állítólag a rugik is, azt még nem vettem, de a body-k vannak olyan jók, mint egy kenguru gold, pl. Nyugodtan vegyél ilyeneket!
2009. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a Tesco-s ruhák nagyon jó minőségűek, rengeteg ruhája, body-ja, rugija, kardigánja van onnan.
2009. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescoban vettem:rugit,bodyt,plédet,hálózsákot és fürdőlepedőt.Szerintem mindegyik jó minőségű.Már jó párszor kimostam őket,és ugyanolyanok mint újkorukba.
2009. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak dicsérni tudom a tesco-s cuccokat! Olcsó és jó minőségű, és még fantáziadús, helyes is.
2009. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tescos nagyon megéri.
2009. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco-sak tényleg jók, és szerintem az Auchanban is jókat lehet venni, és jó áron.

Mi sok ruhát vettünk régebben a lányomnak az Auchanban(akkor még nem volt felénk Tesco), és nagyon jó minőségűek. Sokat most hord az öccse, persze ami nem lányos:)

Ja, a lányom 6 éves, tehát már régebben vettem.

2009. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Tesco-s cuccokra esküszöm: elnyűhetetlenek és megfizethetőek.
2009. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, nagyon jók a Tesco-s cuccok. Én a Corában is rengeteget vásároltam a gyereknek, nagyon meg vagyok elégedve a minőségükkel, bár árban húzósabbak, viszont sokszor akcióznak, érdemes akkor megvenni, amire szükségetek van.
2009. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat vettem. bírják a strapát, a mosásokat, nem nyúlnak ki vagy mennek össze. én csak ajánlani tudom, és nem drágák!
2009. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Tesco-s bodyk, hálózsákok nagyon jók, különösen, ami Cherokee márkájú. Viszont a választék szerintem egyszerűbb, mint a Coraban. Vagyis a Cora-ban "divatosabbak" vannak mindenből és sok minden ugyanolyan olcsó, sőt még olcsóbb.

A Cora-ban például plüss rugdalózók, hosszú ujjú pólók, nadrágok szoktak lenni igazán olcsón. És nagyon "menők" is. :-)

2009. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!