Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi szeretnék vásárolni...

Shelleyy kérdése:

Babakocsi szeretnék vásárolni a második gyermekemnek, mi a véleményetek a következő márkákról: Chicco ( trio, ct ), CAM, Neonato, Peg Perego, Stokke? ( travel system rendszerűekre gondolok! ) Várom a véleményeket!

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Drágák

nekem Graco Ts-es van, 2 éves a lányom néha még használjuk, semmi baja.

Most 60E az ára, amikor vettük 50E volt.

2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk CAM Pulsar van, szeretjük nagyon!
2011. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Duette van (mert ikrek) és 2 db Pliko P3 (hogy tudjanak külön úton is járni-kelni :)) + 2 db primo Viaggio Tri-Fix ülés. Mindegyik nagyon bejött.

És használtan vettük - különben irtó sok pénz lett volna - és így is tökéletes, mintha új lenne. Úgyhogy én a Peg Peregora szavazok, de Cam/Neonato és a Chicco se rossz. A Stokke meg szerintem túl drága ahhoz, hogy 1-2 évig használja a babád, ráadásul szerintem semmivel nem jobb a többi kocsinál.

2011. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is cam pulsar van és imádom, teljesen ki tudom használni, nagyon könnyű kezelni, már a sport ülést használjuk, mert már 11 hónapos a babám. De minden részét szerettük, úgyhogy megtartom a második babámnak is. Könnyen forog, kényelmes, jó magasra is lehet tenni a tolókart. Ma sem vennék másmilyet. Viszont egy dolog biztos, nem egy pillekönnyű kocsi, így vettem egy kis esernyőkocsit is, shoppingolni, meg arra az időszakra, ha már sokat fog sétáni a babám... (ez egy maclaren quest sport).
2011. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


igen, nekem is fontos szempont lenne, hogy könnyű legyen, mert a nagylányommal is nagyon sokat járkáltunk a városba, és bkv-n nem is tudom h tudnék egy travel system rendszerű kocsival boldogulni?!


Ma megyünk a Brendonba - nem, nem fogunk ott horror áron vásárolni, csak megnézegetem élőben a márkákat, felírogatom magamnak, és teszvesz / vaterán rá keresek majd;) Nagyon nem szeretnénk elrontani ezt a második babakocsi vásárt:)

2011. márc. 31. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem stokke-m van, peg perego hordozóval használtuk, most már csak a sportrészt.Imádom! Ajánlom!Egy negatívum: sok helyet foglal összecsukva,nekünk kitölti a csomagtartót, így utazni, nyaralni nem tudunk vele :(
2011. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy a babakocsi megfeleljen annak, amire használni akarod. Méret, súly, kezelhetőség. Második gyerekhez olyat válassz, amit testvérfellépővel is kényelmes Neked és a gyereknek is.


Menj be a bababoo-ba, ( [link] és nézd meg élőben a Bugaboo-t, a Stokke-t meg a Micralite-ot is.

Hamár használtál babakocsit, akkor látni fogod a különbséget : )

2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!