Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barna folt a homlokán, el fog...

Barna folt a homlokán, el fog múlni?

Figyelt kérdés
Kislányom homlokán 1 hónapos korában megjelent egy nagyon halvány barna folt.Ma már 4 hónapos és a folt nagyobb lett és sötétebb,olyan ovális alakú.A gyerek orvos mindig kitér a válasz alól amikor rákérdezek.Mi lehet ez,el fog neki múlni?Nézessem meg bőrgyógyásszal? Nem zavarna annyira,ha nem a homlokán lenne szegénykémnek.
2011. márc. 30. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ugy hangzik mint egy nevus
2011. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú, hát én már rég megnézettem volna bőrgyógyásszal. Főleg hogy a gyerekorvos kitér a válasz elől. Ezek szerint neki fogalma sincs, mi lehet az.. Képed nincs róla? mert lehet az egy nevus is, vagy egy sima tűzfolt.... ?
2011. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen képem róla,de ma voltam ismét a gyermek orvosnál a szokásos havi vizsgálat és az oltás miatt,egyből ezt kérdeztem tőle,hogy legyen kedves elmondani nekem,hogy nézessem meg a gyermekem homlokán lévő barna foltot,mert sötétül és növekszik is.Erre azt mondta,hogy vigyem a Heim Pál kórházba Szalay doktornőhöz.Tudom én voltam a mulya,hogy nem vittem el előbb,de sajna hallgattam az okos öregekre,akik állították,hogy ugyan már el fok neki múlni.Köszi a válaszokat és utána járok mi ez.
2011. márc. 31. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
es ha nem gond, akkor majd meseld el, hogy mi volt
2011. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben megírom,hétfőn megyünk kora reggel,remélem bejutunk,mert csak 60 beteget fogadnak egy rendelés alatt.
2011. ápr. 3. 08:45
 6/7 A kérdező kommentje:

A hétfőből kedd lett.Reggel 7-től voltunk ott és 10kor jutottunk be úgy,hogy a 14. voltam a kislányommal. Szóval a kis homlokán naevus pigmentosus van,ami sajnos magától nem fog elmúlni és valószínűleg nagyobb lesz és sötétebb:( Minden évben el kell vinnem a kislányom kontrollra,de ha látok eközben sötét foltokat az anyajegyen belül vagy alak változást azonnal vissza kell mennünk. Eltávolítható,de most nem látta indokoltnak a doktor nő, hogy hozzá nyúljon. Hát ez van,remélem nagy korában nem lesz ebből hátránya.

Szép napot nektek!

2011. ápr. 5. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell emiatt megijedni, ne aggodj, elofordul az ilyen
2011. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!