Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a fisher price...

Szerintetek a fisher price tanulókonyha jó játék lehet egy 8 hónapos, mászni tudó kislánynak? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, és most találtam egyet jó árban. Nem ezt az aukciót, egy másikat.


2011. ápr. 1. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomat tuti nem kötné le. Ő nagyon aktív, nem szeret egy helyben játszani.

Ha a Te lánykád szerinted elkutyvasztana rajta, akkor vedd meg nyugodtan, mert talán később is tud vele játszani /igaz, nem tudom, ez mekkora.

2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek benne apró dolgok amiket lenyelhet akkor biztos jó lesz, és még később is tudja használni.
2011. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hippolita ***** válasza:
egy 8 hónapos babát még nem köt le ilyen játék, majd kb. 2 éves kortól, amikor már felfogja, hogy mi az és mit kell vele csinálni.
2011. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is kb 8 hónaposan kaptunk játékkonyhát (nem fp-t),de az én lányomat nagyon lekötötte.11-12 hósan már profin "főzte" nekünk a kávét! :)
2011. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy activity kockája (fa, elég nagy, minden oldalán más elfoglaltsággal, még nem igazán neki való lenne, de már imádja pörgetni rajta a betűket. A fisher price-os vonatot 5 hónapos korában vettem, 6 hónapos kortól ajánlja, mostanában kezdett el vele játszani, meg van még más olyan játéka is, ami 9 hónapos kortól ajánlott, már jó rég megvan neki, és mostanában kezdi el "forgatni". Gondolom ezzel is hasonlóképpen lenne. Pár hónap alatt rájönne, hogy hogy kell vele játszani. Formabedobót is 9 hónapos kortól ajánlják, de szerintem nagyon kevés 9 hónapos tudna vele formabedobóst játszani. Valószínű még nem értené, csak nyomkodná rajta a dolgokat, de majd belejön:D Bíztató az utolsó válasz:D
2011. ápr. 1. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg neki nyugodtan! Ha stabil, mellette fog felállni:) A tálalónk ajtaját a fiam 7-8 hónapos korától nyitogatta, ismerős kislány 1 évesen kapta a konyháját és imádts. A fiam 15 hónaposan kapott konyhát, és rámol benne állandóan, utánozza a főzést is, (szerepjátékot igaz csak később játszik, de az utánzás is látványosan örömet okoz neki:))) Szóval szerintem bátran vedd meg neki:)
2011. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!