Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek BERGON "Q12"...

Van valakinek BERGON "Q12" camarelo babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó,a gumi kerekű változatot nézegetem.Esetleg van valakinek tapasztalata róla?


2011. ápr. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van! Nagyon elégedettek vagyunk vele. Hatalmas a mózes része, nagyon kényelmes a babának. Mi már a sport részt használjuk, az is szuper, akár vízszintesig dönthető. Sokféle színben kapható és nagyon jó, hogy félig magyar, ezért szervíz is van, alkatrészt is lehet kapni/cserélni, ha esetleg szükséges. Nagyon jó a rugózása, 2 fokozat állítható. Könnyen összecsukható-kinyitható. Könnyen fordul, könnyű irányítani. Szuper, hogy a tolókart is lehet többféleképpen állítani és hatalmas bevásárló függőkosara. Egyetlen hátránya, ha tömegközlekednél vele...ahhoz nagy és nehéz! Egyébként mi imádjuk!!!! Ár-érték arányban a legjobb. Mi elég sokat végignéztünk annak idején.
2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ma is csak ilyet vennék! imádom!!!!!

kevés olyan 3 funkciós kocsi van, aminek a mózes is dönthető, és nagyon szuper

2011. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De jó,hogy írtatok.Nekünk 2 dx-ünk a bergontól,de ebbe most teljesen belehabarodtam,szívesen lecserélném rá,és,hogy ennyi jót is írtatok róla...

Azt szeretném még megkérdezni,hogy nektek szivacs vagy gumi kerekű van?Mert a bergon honlapján csak a habos kerekű van ami pont ugyan olyan mint a 2dx-ünké és az eléggé ráz,de egy másik bababoltba láttam felfújható kerekűbe is.köszi a válaszaitokat.Egyébként falura,terepre kellene,2 lépcsőnk van a házon.

2011. ápr. 4. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem felfújható a kerék, de olyan is van. A boltban filóztunk, hogy melyik legyen, de mivel nekünk nem terepre kell, így nem a felfújhatót választottuk. Egyébként ez sem ráz vészesen, ha néha mégis zötyögős útra tévednénk. Ja, első voltam:o)
2011. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekünk sem ráz, nem tűnt fel. mi is a 2dx-el kezdtük! :D

nekem nagyon bejött a bergon. 2. voltam! :)

2011. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2.!Akkor nektek is elöször a 2 dx típus volt és utána cserélted le erre?Azt írták emailben,hogy a hordozónk jó lenne hozzá,már csak az alap kocsi kellene.Te hol tudtad és mennyiért eladni a 2dx-edet?Anyagilag tuti ráfázunk,a férjem ezért nem akar belemenni.Nálunk olyan földutakon,szöllőhegyeken mentünk a 2 dx-el,hogy ott eléggé rázott.....
2011. ápr. 7. 06:28
 7/9 anonim ***** válasza:
én is azzal kezdtem, aztán egy ismerősnek adtam el, csak 3 hónapot használtuk, így jó áron vették meg. párom ismerősének ismerőse( :DD jó mi? ) bababoltos, és meg tudtam venni hordozó nélkül, csak mózes és sport résszel, nekünk concord hordozónk volt. így a 2dx ára belement, és nem buktam rajta szinte semmit, csak 15.000et. mákom volt, de ha ez így nem lett volna nem cserélem le az tuti. amúgy a 2dx-et is imádtam, csak ez "divatosabb". bár lehet, hogy amúgy is meg lehet venni hordozó nélkül, csak nekünk adtak így rá kedvezményt az ismerősök.
2011. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.Én is írtam a győri bergonos boltba,nekünk bergon hordozónk van és az kompatibilis erre az új típusra is,csak egy adapter kell hozzá,így nekünk is "csak" az alap kell majd hozzá,de így is lesz egy 30-40000 különbség a kettő ára között,de nagyon szeretném.Egy hónap múlva lesz győri baba-expo ott majd megnézem személyesen.....a férjem már totál ki van akadva,kistesó még csak tervbe én meg variálok már most a babakocsin.........DDDDD.........de hát ettől vagyunk nők DDDD
2011. ápr. 8. 06:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,mégegy kérdésem lenne,így mennyi volt a q12 babakocsi?Hordozó nélkül.
2011. ápr. 8. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!