Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? Stokke vagy...

Melyik a jobb? Stokke vagy Bugaboo szett?

Figyelt kérdés

A Stokke mindennel együtt (autósülés,napernyő,pelenkázótáska,pohár-,cumisüvegtartó,lávzsák,babakocsi) 448.900 Ft-ba kerülne.


A Bugaboo pedig 350.000-be (babakocsi,pohártartó,napernyő,lábzsák,táska).


Tudom,nem ezek a legolcsóbb babakocsik...


2011. ápr. 3. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindketto jo kocsi.

Nekem a bugaboo-ban az tetszik, hogy a hatso kerekei nagyok, viszont a Stokke-ban joval magasabban van a baba es nem kozvetlenul ra megy a fust.

Neked kell tudni , hogy nektek mi fontos.

2011. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem rá,Bugaboo-t vennék.
2011. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
44%

Attól függ mit szeretnél. Szerintem a Bugaboo nagyon csúnya. Persze rengeteg embernek tetszik. Általában azért mert tudják mennyibe kerül :) De arról csak az mondja meg, hogy egy drága kocsi aki ért hozzá. Ha megnézed, hogy mennyi alkatrészt árulnak hozzá, meg törött vázakat, meg a kerekek kopnak. Háááát elbizonytalanít az ár-minőség párhuzam. Stokke, gyönyörű és egyedi. Még semmi no-name változat nem jött ki belőle. Nem véletlenül. Ezt tuti mindenki megnézi, és a laikus is tudja, hogy ez egy luxus kocsi. Tökéletesnek ez sem tökéletes persze, szerintem olyan kocsi nem létezik, vagy többet kell tartani és akkor minden helyzetre van egy :) Ez igazi vírítós járgány. Az ülőrész nem hatalmas, semelyik ilyen billenős sportrész nem az. De beleférnek a gyerkőcök, ebben egyedi a többivel szemben, hogy teljesen függőlegesre állítható, amiben sokkal szívesebben ülnek a nagy gyerkőcők. Enyém 2 éves szeret benne ülni, nincs babakocsi érzése. Nem terepbabakocsi. Rugózása nem túl jó. Bevásárló központokba és aszfaltos járdákra városi járgánynak szuper. Praktikusan oda lehet tolni az asztalhoz az étteremben etőtőszékként.

Szóval nagyon mutatós luxus kocsi ami praktikus is, de nem terepjárgány.

2011. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

A babaaprón már 239 ezerért hirdetik újonnan kompletten.

[link]

2011. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a Bugaboo sokkal több funkcióval rendelkezik,sokkal használhatóbb és kényelmesebb a babának minden terepen. Stokke-t nézve olyan érzésem van,hogy a gyerek mindjárt lezuhan róla feltéttel együtt vagy anélkül. Pakolni sem tudsz benne,mert még kosara sincs.
2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
És nem hiszem,hogy 20-30 cm-rel feljebb már nincs kipufogógáz.
2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a Stokkéval szemezünk, a Bugaboo-ról még nem olvastam, de megnézem. A babaaprón hirdetett nekem gyanúsan olcsó.. Új Stokke babakocsi nem szerezhető be olcsóbban, mert tudtommal hivatalos forgalmazóknál kapható.

Már több Stokkét anyukát is megállítottam, kérdéseket tettem fel, kivétel nélkül szuperlatívuszokban nyilatkoztak a babakocsiról.

2011. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Stokke. Én azt választanám. Ha újra babakocsit vennék, azt vennék. Jobbnak tűnik.
2011. ápr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Komolyan képes lennél ennyit költeni rá?Egy olcsóbb babakocsi is lehet praktikus és szép.Vagy villogni akarsz,Hogy "nézzétek milyen sokat keres az uram" babakocsim van?Gyönyörű!
2011. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szia!

Én Stokkét veszek a születendő babámnak a Bababooba most is van akciósan napsárga 160-körül bár én kintről veszem (Anglia)! kisfiamnak most Bugaboo Bee+ a van tényleg szuper járgány a barátnőm pedig Bugaboo Camemelon szettet vett a vaterán 135-ért 9-hós hibátlan kocsi szóval nem kell azért ennyit kiadni rá ha nem akarsz! a Cameleon is szuper járgány és ha veszel rá terep kereket télen is megállíthatatlan az tény hogy a Bugaboo-k rugózás álomi és jobb mint a Stokkéé nekünk nem kell terepere errefelé jók az utak, a Bugaboo-k kisebbre is csukódnak kocsiba könnyebben bedobod és súlyra is könnyebbek, szóval ha ez is szempont akkor Bugaboo :) ha nem akkor Stokke:D

2011. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!