Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsinak a legszéle...

Melyik babakocsinak a legszélesebb a mózeskosara? Melyik márkát érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit szeretnénk vásárolni, aminek elég széles a mózeskosara...téli baba lesz (vagyis aug.vége) ,de beleesik majd a tél, és szeretnék olyat,amiben kényelmesen elfér a takaró, meg minden...amiket eddig találtam, nekem mindegyik annyira szűknek tűnik...Van valakinek esetleg tapasztalata, hogy melyik márkát érdemes nézni? Nem igazán értek hozzá, első baba, ezért szeretném a tanácsotokat kérni...köszönöm szépen!
2011. ápr. 4. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk peg Perego Pliko P3 volt Navetta mózeskosárral és Primo Viaggio Tri-Fix hordozóval.

A Navetta nagyon jó volt, jól elfért benne a babám 7 hónapos koráig (utána is elfért volna egy darabig, de akkor már ült).

Úgyhogy nekünk nagyon bejött az a kocsi. De A Navettát más Peg Perego márkájú babakocsi vázra (pl.: GT-3, AT-4, Pliko Switch stb.), is rá lehet tenni nem muszáj a Pliko P3-at venni.

Én ezt ajánlom. :) Itt egy link (nekünk nem ez a fajta, hanem régebbi volt, annyiban különbözik, hogy más formájú a hordozókar) :

[link]

2011. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fuuu hát nehéz....én is sok olyan kocsit nézegettem, aminek a részei külön rátehetőek a vázra, de mindegyiknek kicsinek tűnt a mózes része.És jó is hogy nem olyat vettünk,októberben szültem, a mostani kocsinkat jól ki tudtam használni.

De 1 hónappal ezelőtt(4 és fél hónapos volt) mikor még hűvös volt, rendesen fel kellett öltöztetni, tuti nem fért volna el egy olyan mózesben, amit külön lehet a vázra tenni.Nagy baba, és ugye előre nem tudja az ember hogy mekkora lesz a gyereke 4-5 hónaposan, mikor még a mózes kell, mert a sport részt még nem lehet használni....


Én azt javaslom, hogy nézegess ilyen "hagyományos" babakocsikat, ami simán hátra dönthető, vízszintesig, és lehet bele textilmózest tenni.Ilyen szempontból a mi kocsinkat nagyon tudom ajánlani, mert még ha nem teszel bele mózest, akkor is nagyon jó, meleg télen, elég vastag az anyaga oldalt, nem fúj át rajta a szél.És nagyon jól be lehet öltöztetni a babát, úgy is belefér.

Egyetlen hátránya, hogy eléggé nagy, szóval ha emeleten laksz, nem tudod kint/lent hagyni a kocsit, akkor nem éppen a legjobb.

De ha olyan környéken ahol nem olyan jók az útviszonyok, és tudod hol hagyni a kocsit, akkor nagyon jó!

Ez az:

[link]


De sok ilyen típusú kocsit lehet kapni, a mienk is eladó, ah érdekel:)


Ja de lehet tud valaki olyat, amilyet szeretnél, nagy mózessel, mondjuk arra én is kíváncsi lennék:)

2011. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolóval értek egyet!!!Nekünk Bergon volt-2. kocsi lett,mert az elsőben nem szeretett-és nagyon jó széles!!!Bár nem külön mózeses,de a picim nagyon szeretett benne szunyálni,ha kevesebb ruha volt rajta-tavasszal,simán oldalra fordult benne a szunyához.Szerintem nézz ilyet is meg feltétlen,és nem drágák!
2011. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Legalább már eltudok indulni valahol...:-)
2011. ápr. 4. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

A miénk is egy olcsó, régi Hauck textilmózeses, de nagyon szerettem. Fél éves korig elfért volna benne, de 5 hónaposan már ki kellett vennem, mert meg kellett kicsit emelni a támlát, hogy nézelődni tudjon. Sportkocsinak vettünk másik kocsit, a mélykocsit Vaterán vettem használtan, a 2. babának is ez lesz újra. Elvileg lehet sportkocsinak is használni, de annak nem szerettem, mert nagy.

Viszont a negyedikre tök könnyű volt felvinni a mózesben :) Az autós hordozóban 2 hónaposan megértem felcipelni, ebben meg 5 hónaposan még lazán felszaladtam vele. Szinte semmi súlya, mégis merev. Sokszor aludt benne odafönn tovább.

2011. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adnil25 ***** válasza:

Szia nekünk ilyen volt, a krém színű. Hatalmas a textilmózese. Még a másfél éves unokatesó is elfért benne. :)


[link]

2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi egy régi Peg Peregot használtunk (kölcsönkaptuk), nagyon tágas, kényelmes.

ha venni fogok pl.kistesónak, akkor ilyet fogok keresni használtan.

2011. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segített a válaszotok! legalább tudok valami konkrét elképzeléssel keresgélni...Köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!