Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Ausztriában vett több...

Aki Ausztriában vett több babaholmit, az pontosan hol vásárolt?

Figyelt kérdés
Akitől a babakocsink van, ő is Bécsben vásárolt, de azt nem tudom, hogy hol. Milyen üzletben? Ti milyen boltokat tudtok kint?
2011. ápr. 5. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet


a C&A, a H&M és az ikea is más más termékekkel van ott jelen.

elég ha megnézed az osztrák ikea honlapját látod hogy van pár olyan termék ott ami a magyarországiban nincs.


szóval érdemes és ha az árfolyam jó lehet jobban is jártok persze most a benzin miatt nem.

2011. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Bécsben élek, 2 ötéves anyukája, és mellesleg 36 hkm. Gondolhatod megnézem hol vásárolok, ezért tudok neked tippeket adni.Ha ruhanemüt szeretnél, a C&A szerintem a legjobb, ha lehet egy nagyobb pl. a SCS-ben (Shopping City Süd)ott bödület nagy a választék, és vannak 20%-os napok. Ilyenkor érdemes akár egy évre is vásárolni. A H&M is jó, bár az egy picivel drágább. Ha gyerekkocsi vagy babakellékek kellenek akkor a Baby One. Az is a SCS-nél van, bár az nem olyan nagyon olcsó, de hatalmas a választék. Azon kívül ha nagycsaládos vagy megéri ha a "willhaben.at"- n is nézelödsz. Tele van baba kellékekkel, persze ezek használt dolgok, de nagyon jó minöségüek, potom áron.

Remélem segítettem.

2011. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2011. ápr. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!