Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermeked után hány nap...

Első gyermeked után hány nap szabid gyűlt össze a Gyed lejártáig?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok. Dec. 13-tól, máj. 19-ig vagyok szabadságon.

Mondjuk pedagógus vagyok tehát az átlagnál több szabim van. Plusz 4 gyerek után gyerekszabadságom is.

2011. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem október 9-től november 15-ig volt. Plusz 10 nap amit akkor vettem ki amikor akartam.
2011. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Összesen 86 :) Első gyerek. Ebből a gyed után kiveszek 62-őt, mert nyári és akkor zárva a bölcsi, és így augusztusban viszem és szeptembertől megyek dolgozni. A maradék meg majd megy amikor beteg lesz, és két ünnep közötti időszakra.
2011. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64 nap. Ez két évi szabim, mert mielőtt táppénzre mentem nem vettem ki semmit, így az összes megmaradt. Három hónapot leszek még itthon szabin:)
2011. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szabadság a táppénz,tgyás idejére és a gyed első évére jár.A gyed második évére már nem
2011. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem nem ez volt a kérdés, de akkor tessék íme a pontosítás: szülés előtt táppénzen voltam, azelőtt pedig nem vettem ki a szabikat. Így bent maradt valamivel több, mint fél év szabadságom szülés előtt. AZtán jött a tgyás, és a gyed első éve, ami esetemben olyan jól alakult, hogy a tgyás január 1-n járt le, így maradt meg pontosan két év szabadságom.
2011. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó,de szerintem jól válaszoltam a kérdésre.Ugyanis teljesen máshogy alakulnak a szabadságok,és azzal nem ér semmit a kérdező,ha én leírom,hogy 46 napom vagy X napom volt.Én ugyanis február 08-án mentem táppénzre,így egy napot sem vettem ki 2009-ben.így nekem az egész 2009-2010 évi megvan egészen 2011 február 24-ig,ugyanis akkor járt le az első éve.Én július végén megyek vissza állományba és október közepétől fogok dolgozni.És attól is függ,hogy kinek mennyi szabija van,hogy hány éve dolgozik.úgyhogy teljesen jól válaszoltam.És nem az volt a kérdés,hogy neked tetszik -e a válaszom.Majd ha a kérdezőnek nem tetszik,akkor hangot ad ennek.Ezért kezdem utálni ezt az oldalt,az ilyen okoskodók miatt.
2011. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha utálod, akkor miért vagy itt? Szerintem én teljesen normális hangnemben reagáltam a hozzászólásodra, sőt még helyesbítettem is. Így teljesen érthetetlen a gúnyos, és hisztérikus reakciód.

Ha ennyire hiperérzékeny vagy, akkor tényleg nem való neked a gyk. És köszi az "okoskodó" minősítést, mindig szórakoztat, amikor emberek képtelenek belátni, ha másnak is lehet igaza, és a valós vagy vélt frusztrációjukat arctalanul és névtelenül fröcsögve élik ki. Ez már megbocsáss, de nem engem minősít, hanem téged. További szép estét.

2011. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ne kapjatok össze már emiatt. De azért azt hozzá tenném, hogy a szabi életkortól függ, nem a munkában töltött évektől.
2011. ápr. 7. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
fröcsögve,hisztérikusan?te tisztában vagy ezeknek a szavaknak a jelentésével?mert minden voltam csak ez nem.és nem azt írtam,hogy utálom ezt az oldalt,hanem hogy kezdem utálni.Ez nem mindegy.és meg kell erősítsem megint,pont az ilyen kukacoskodó valakiktől,mint te.hányok az ilyentől
2011. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!