Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjak le az összebújás...

Mondjak le az összebújás öröméről vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
7hós lányom napközben velem alszik a nagyágyon cumival és közben odabújik hozzám.Ez így nagyon jó én is nagyon szeretek így sziesztázni.De éjjszaka rengeteget kell főleg megszokásból akkor is magam mellé vettem és cicin visszaaludt.De már negyon kimerült vagyok a sok keléstől és attól hogy nem tudok nyugodtan aludni éjjel mert ott van mellettem,és nem tudok én sem forgolódni.Mit csináljak apás altatáson gondolkozunnk.
2011. ápr. 13. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megmaradna a délutáni összebújás, az éjjelit viszont valahogy abbahagynátok? Nálunk is már egészen közénk szokott a baba, amikor inkább bevittük a szobájába a szoptatós fotelt, úgyhogy most, ha megébred, átmegyek, szopizik egy kicsit, és vissza teszem a kiságyba. Semmi probléma nem lett belőle, és jobban is alszik.

Kicsit fárasztóbb, de nem vészes, és én sem szerettem volna, hogy köztünk ragadjon. Vettünk egy matracot is a szobájába, így nagyon nyűgös éjjeleken oda veszem magam mellé, de ez viszonylag ritka.

2011. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a kiságy a nagyágy mellett van, kivettünk belőle néhány rácsot. Általában elég neki a kezem.
2011. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!20 hós a kisfiam és még most is maradtam az össszebújás örömével :-) Nem tudok lemondani róla bármilyen fáradt vagyok ezt az időt semmi nem hozza vissza ellenben pihenni még bőven lesz időm!Nem rábeszélni akartalak csak a véleményemet mondtam el!

Sok boldogságot összebújva is :-)

Üdv.Egy anyuka aki még éjjel legalább 2x kel és cicit ad a kisfiának(összebújva)

2011. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!