Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljük túl szörnyű tajtékz...

Hogy éljük túl szörnyű tajtékzás nélkül a sétákat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, és 3 hete egy őrület vele sétálni... Még nem ül, de érdekli a külvilág. Amikor hasra fordítom, ki tud kandikálni, de így azért nem bírja 2 órán át szegénykém, onnantól sír (persze már fél óra után, de én többet szeretnék sétálni.) Hordozók nem váltak be. Kenguru az egyedüli, amit elvisel, de mivel 9 kilós, nem bírom. Kendőben, mai-tei-ben ordít, háton hordozva eleve utál lenni, pedig úgy még csak-csak elbírnám.

Babakocsim olyan, hogy kicsit dönthető, de kényelmetlen neki.

Gondoltam, hogy valami új napirend kéne, délelőtt sétáljon délután helyett. Nálatok hogy van?

Van olyan babakocsi, ami olyan mint a pihiszék ill. dönhető etetőszék? Azt szereti, de nem tudom létezik-e ilyen. Nálatok hogy megy ez?


2011. ápr. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne sétálj többet fél óránál...úgyis nem sokára ül majd, akkor többet lehettek kint.
2011. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az autós hordozó nem megy rá a babakocsira? Én azt használom, nem is vettünk mózest. Kilát belőle jól, így nincs hiszti :)
2011. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az tök mindegy én mennyit akarok sétálni, kislányom nem akar 1 óránál többet feküdni, ülni, nézelődni a babakocsiban...

Nekünk Baby Point V3 babakocsink van, a sport része kb. pont úgy dönthető, mint a pihenőszék és abban jól érzi magát. Amúgy előtte végigüvöltött a sétákat a mózesban is, a hordozóban is...

2011. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam is ilyen volt.Egy darabig bírta a babakocsiban,aztán jött a sírás 1000-el.

Csak akkor nyugodott meg ha kivettük a kocsiból és apa cipelte a fenekét.:)))

Mihelyst kikerült a kocsiból apa ölébe,mintha elvágták volna a sírást.

Aztán vettünk kengurut,abba tettük a gyereket,úgy hogy előre nézett.És csodák csodájára,nem sírt egész séta alatt,szemlélte a külvilágot,sokszor el is aludt.

2011. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én meg azéárt nem tudok vele sétáűlni meret elalszik a kocsijában mire valahova szeretnék bemenni vele, ott meg felébred és sir, csak az utcán tologatva megyünk.. ez se jo.. 9 honapos
2011. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megemelheted a hátát egy párnával és így félig ülő félig fekvő pozícióba kényelmesebben nézelődhet a babakocsiban.
2011. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket. ez a párnás dolog tetszik, ha eláll az eső, kipróbáljuk:)

A babakocsiötlet is nagyon jó, utánanézek annak is. Amúgy ő is nyugis a kezemben, de a 9 kilós popikáját nem szívesen cipelem...

2011. ápr. 14. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!