Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátok hány óránként...

10 hós babátok hány óránként eszik és mennyit? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Valamit nagyon elronthattam.Örülök,ha 100 grammot megeszik egyszerre.Még egy adag szilárd ételt soha nem evett meg,pedig már 5 hónapja hozzátáplálunk anyatejet napközben csak szomjoltónak használja.Kb.200 grammokat hizik egy hónapban.Nem tudom mit csináljak már.Nincs olyan étel amiről azt mondhatnám,hogy szereti.Vagy nem lenne elég éhes?
2011. ápr. 14. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az ebédet szinte teljesen elutasitja.Tényleg csak pár kanállal fogad el belőle.
2011. ápr. 14. 11:03
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én fiam is 10hós, reggel 9 körül 2 cici (nemtudom mennyi), amit én reggelizek abból kap, aztán dél körül 200főzelék + tea, 4-5 között, gyümölcs (1 alma, v banán, v vmi), fél8 körül vacsi 200főzelék, fürcsi, és 2 cici (altató). nap közben többször megkínálom inni... van h kap bulátát pár darabot.
2011. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi is 10 hósak leszünk.bár,az én kisfiam csak mostanában nem fogadja el a szilárd ételt...a foga miatt.szinte csak tápszert és tejpépet egyedül,ami kanalas.talán próbáld meg azt...nagyon soktól hallottam,hogy szeretik a babák.de a doki mit mond erre?kérdezted?meg feltételezem,többet is mozog,azért nem hízik sokat.hány kg?
2011. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
74 cm és kb.9.2 kg.Igy néz ki egy napunk:7körül egy másfél cici,9.30 körül valami gyümi vagy tejpép(nagyon max.100 g körül)12.30 fele ebéd(kb.40 g lehet)utána cici(inkább csak szomjoltó)16 körül natur joghurt gyümivel(100-140g) 19 körül vacsi aztán 20 körül két cici és még éjjel kétszer kelünk mostanában akkor is két cici alkalmanként.Doki azt mondta az ivásra figyeljek nagyon meg hogy ne fogyjon
2011. ápr. 14. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
második vagyok.szerintem nincs okod a panaszra:)az én kisfiam 77 cm és 8700gr.mostanában lemozogja,de ezekkel az adatokkal sem sovány egyáltalán,még most is hurkás:)))így...gondolom a tied is az lehet.nekem nem mondta a doktornő,hogy aggódnom kellene,szerintem neked sem kell:)
2011. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ.Csak mindenhol olvasom,hogy 170-200 grammokat megeszik a baba egyszerre.Nálunk meg jó ha kétszerre megvan.Még megpróbálom,hogy négy óránként hamizunk,hátha akkor jobban eszik.A te babád nyugodtan eszik?Mert az én kisfiam olyan izgága.Mindig lekötöm a figyelmét valami játékkal evés közben,hogy addig a pár percig nyugton maradjon.Úgy érzem mintha nem szeretne enni,azért gondolom biztos valamit elrontottam:-(
2011. ápr. 14. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy elrontottad volna.az én kisfiam igazából akkor eszik,amikor ő akar:)hiába kínálom mindennel,ha nem fogadja el.amikor meg jelzi,hogy éhes,akkor már nagyon éhes és nyugodtan eszik.első voltam:)kitartás!!!
2011. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi,nem első...második voltam:)
2011. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!