Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlhatok nektek egy cikket?...

Ajánlhatok nektek egy cikket? - Annak, akinek a gyermeke rosszul alszik, sokat ébred éjjel, kimerült, és nem tudja mit tegyen. www. Kismama. Hu/baba/hogyan_alszik_miert_nem_alszik/2190/

Figyelt kérdés

Sohasem értettem egyet a babaellenes amerikai bestsellerekkel, több okból: mert egyáltalán nem gyermekközpontú, mert az amerikai kultúra, életstílus, gyermeknevelési elvek teljesen eltérőek, mint a hazánkban általában vallottak

Nekem nagyon tetszett ez a cikk, és meggyőzött, nem baj ha a picikém egyelőre velem alszik...


2009. márc. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen egyetértek ezzel. és 100%-ban elítélem az aludj jól gyermekem és a suttogó által leírt ökörségeket. de nem fejtem ki jobban, mert a múltkor rendesen kaptam itt, amiért azt mertem mondani, h ami ezekben van, az 1 kalap szart sem ér...
2009. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

köszi a cikket [link]

valahogy én is így gondolom :)

2009. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a cikket, a legjobbkor jött. Nincs fél órája, h' azt mondtam a férjemnek, h' próbáljuk meg ringatás nélkül altatni, mert teljesen el fogjuk "rontani". Aztán fél perc múlva én vettem fel, mert ha úgy tud elaludni, akkor az a dolgunk, h' ringassuk. Annyira látszik h' ilyenkor a testi kontaktus kell neki: az ölünkben pillanatok alatt elalszik, és csak akkor ébred fel, ha megpróbáljuk becsempészni az ágyába. De kb. negyed óra után már nem ébred fel. Ezt csak azért írtam le, mert - mint az oldal állandó olvasója és válaszolója - néha teljesen kétségbeestem, amiért az én gyerekem nem alszik "az első perctől kezdve külön szobában", és nem alussza végig egyhuzamban az éjszakát. Sőt, a hajnali szoptatás után nem rakom vissza az ágyába, mert szeretek vele aludni. Még szerencse, h' nem vagyok amerikai. Hogy vallanám be a barátnőimnek?:)
2009. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jo ez a cikk, belőlem ösztönössen ezek a "tennivalok" jöttek és én igy cselekszem. 1 npaos korátol cicin aludt el mindig nappal és este is mig magátol le nem szokott rola azota elég csak mellettem feküdnie és elalszik ahmar éjszaka nem nagyon ébred ha mégis akkor csak picit megrázogatom megütögetem a popját és suttogok hozzá és alszik is tovább. ezzel hogy mindig az igényei szerint történtek a dolgok kiegyensulyozott nyogodt babám, 1 évesem van, soha nem hagytam sirni, kinlodni és nem is zaklatott!!! gondoljunk már bele! mi sem szeretünk egyedül aludni inkább jo odabujni a párunkhoz nem?!
2009. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
köszi: most már nem érdekel,ki mit mond, nyugodtan altatom magam mellett a kisfiam, majd erre a cikkre hivatkozom:)
2009. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívesen! :-) Engem sem érdekel már, ki mit mond, nekünk így jó, bár amikor valakinek azt tanácsolom, tegye azt, amit érez, hogy tennie kell, illetve amit a babája igényel, akár azt, hogy egyedül aludjon, akár, hogy velünk, sokszor lepontoznak, illetve lehurrognak! De mindenki úgy neveli a babáját, ahogy gondolja! Aztán majd meglátjuk, hiszen lehet most nem "szenved vele" (ne értsétek félre), de majd jön a kamaszkor, amikor a bizalom a szülő felé mindennél fontosabb! Boldog babázást mindenkinek!
2009. márc. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!