Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan gondoltok arra az...

Hogyan gondoltok arra az időre, amikor majd letelik a gyes, gyed, és vissza kell menni dolgozni? Örömmel teszitek, vagy utáljátok a munkátokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én most mentem vissza gyed után. Muszáj volt. Szeretem a munkámat, de szívesebben maradtam volna itthon a kisfiammal.
2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szeretem a munkámat, nem tudtam elképzelni milyen lesz ha csak itthon leszek a babával. Még van egy évem itthon, és nem tudom elképzelni milyen lesz ha vissza kell mennem :) Igazából ahogy megszokom az új helyzetet, megszeretem.
2011. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont a táppénzre menet vesztem össze a főnökömmel.Akkor megutáltam,úgyhogy nekem semmi kedvem nincs visszamenni.
2011. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már alig várom hogy dolgozhassak, habár rossz bele gondolni hogy a bébimmel nem én leszek, de már nagyon várom hogy dolgozhassak. (féléves a babám)
2011. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőttig, úgy hogy szeptemberben megyek vissza oda, ahol ediig voltam, de aztán kiderült, hogy megszűnt munkaköröm (mint a legtöbb kismamának a cégnél)

Szerettem munkámat, sima irodai munka volt.

Ja és hülye lekelsen dolgoztam a 35. hétig.-(((

Szóval most vegyes érzéseim vannak, nem tudom mi lesz, nyár végén jelzem, hogy vissza karok menni, ők mejd "megviszgálják a lehetőségeket" és lehet elküldnek, lehet lesz helyem máshol, ki tudja.

Ha nem vesznek vissza, akkor maradok itthon 3 évig, jelnleg gyes-en vagyok 1 hónapja.

Az dob fel, hogy jön nyár, megyünk nyaralni, szóval inkább nem gondolok az egészre, de őszintén: nagyon csalódótt vagyok, hogy így kiba..tak velem , amikor csak elmentem gyereket szülni.

Minhta büntetni akaranának emiatt.

Az a véleméynam, ha nem vagy ott leírnak és kész, kár szépíteni.

2011. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem összeszorul a gyomrom, ha arra gondolok, hogy vissza kell menjek dolgozni. Szerettem a munkámat,de egész embert és egész napot igénylő meló, az meg nem fekszik, hogy egész nap ne legyek itthon, este a gyerekemet csak addig lássam, míg vacsorázik, fürdik és lefekszik, utána meg mossak, főzzek, vasaljak éjszaka. Szóval inkább összehoztunk még egy babát:). Ha esetleg jobb munkát kapnék, ahol jobban be tudnám osztani az időmet, meggondolnám, hogy visszamenjek. De az ilyen munka nem buli.
2011. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14:12

Most a 2. gyerekkel vagyok itthon, előtte 6 évet lehúztam ezen helyen anagy születése után,nekem nem pálya még egyet szülni, hogy azzal megoldódnának dolgok még 2-3 évre.

2011. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

egyrészt semmi kedvem visszamenni. imádok itthon lenni. egész nap a fiammal vagyok, közben intézema háztartást, főzök, ügyeket elintézem, bevásárolok.

ha visszamegyek akkor ezek du. 5kor kezdődnek. és egész nap nem láthatom a gyerekemet mikor meg végre együtt lehetünk nem tudunk majd játszani mert gyorsan főznöm kell, mosni, bevásárolni.


nem is tudok visszamenni a régi munkahelyemre mert olyan időbeosztásban dolgoztam ami gyerek mellett nem megoldható.

és mindjárt itt a szeptember :((((

nem várom!

2011. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen visszamennék dolgozni, mert szerettem a munkámat és a kollégákat, de eközben el sem tudom képzelni, hogy ne legyek a babámmal.

Tényleg úgy van, hogy meg kell majd szokni az új helyzetet, és remélem a kislányomnak és nekem is könnyen sikerül majd.

2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még van 1 évem itthon!Nagyon szerettem a munkám,jó kollégák,rendes főnök de már most összeszorul a gyomrom,hogy kevessebbet lehetek majd a fiammal!
2011. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!