Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk beutalót a neurológiár...

Kaptunk beutalót a neurológiára, mozgás lemaradás miatt.8hós nem kúszik, nem mászik. Mire számítsak? Hogy néz ki egy vizsgálat? Fáj a babának? Doki szrint nics letapadva az izma.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne,mert nekünk is akart adni a gyerekorvos ugyanezek miatt,de mi járunk fejlődésneurológiára és a hónap végén lesz esedékes,hogy menjünk,ezért addig várunk inkább.ja azért járunk,mert korábban született,de eddig azt mondták,hogy rendben van minden.Remélem,hogy mindkettőnknél minden oké lesz.
2009. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú,hát elég ijesztőek ezek a képek a neten.Mi voltunk Miskolcon fejlődésneurológiai vizsgálatom,mert 7 hónaposan még nem akart forogni.Mire oda kerültünk(egy hónap múlva kaptunk csak időpontot)szerencsére már forgott és kúszott is.Nem olyan vészes mint a képeken.Előtte voltunk koponya uh-n.Olyan mint a hasi uh csak a kutacson nézik ,hogy mi a helyzet.A miskolci vizsgálatkor lemérték,(súly,fej,-mell körfogat,hossz)Fizikai vizsgálatok voltak.Felültették,hogy tartja-e a fejét,próbálták kúszásra ösztönözni,forgatták,stb.Semmi gépi vizsgálat nem volt.Reflex vizsgálat meg ilyesmi.Ne félj,nem fog fájni a babócának,max. megijed a környezettől és azért sír majd,de nagyon kedvesek voltak az orvosok.
2009. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,azt elfelejtettem,hogy megmutatták,hogy hogy kell tornáztatni a mielőbbi eredmény érdekében.
2009. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Na, most teljesen beparáztam. A fiam is 9 hónapos, és még nem kúszik-mászik. Holnap úgyis megyünk egészséges tanácsadásra, majd megkérdezem a dokit.
2009. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Uhh köszi első válaszoló!nagyon izgulok,mert elég kis ijedős
2009. márc. 3. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom holnap lesz 9 hónapos, de még nem kúszik, nem mászik, forog, ha olyan hangulata van. Én is aggódom egy kicsit... De minket nem küldött sehova a gyerekorvos. Azt mondta, hogy nincsen semmi baj, csak lustább egy kicsit. Annyit javasolt, hogy tegyem le többet, ha nyafog hagyjam ott hagy erőlködjön magának.
2009. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon hasznos nektek devenymodszer.hu
2009. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, inkabb igy jobb devenyalapitvany.hu
2009. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
www.deveny.hu igy az igazi, van forum is, a doktorno is valaszol, vedd fel veluk is a kapcsolatot. Remelem minden jol alakul!!
2009. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!