Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól tettük?...

Szerintetek jól tettük? Anyósomnak felajánlottuk a gyest, hogy eltudjak menni dolgozni! Jó ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő vigyáz majd rá míg én dolgozok,de ő kijelentette hogy anélkül nem válalja el.A ti anyukátok elvette volna?
2011. ápr. 18. 13:36
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
4%

Soha nem adnám oda a gyerekemet még a saját anyámnak se, hogy ő nevelje fel!!!

Az milyen érzés lesz, ha őt fogja anyának szólítani? Ebbe belegondoltál?

2011. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Az én anyám biztos nem.
2011. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Az én anyukám tuti nem vette volna el.
2011. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy elvette volna-e de tuti nem kérném ingyen és akkor már ott is vagyunk hogy közlekedésre erre arra kell jópár ezer ft.


Nektek jó-e azt nem tudom de talán még jobb mint ha idegen vigyáz rá.

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés...

Én inkább bölcsibe adnám, vagy itthon maradnék. Nem bíznám egyik nagymamára sem.

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Most a pénzre gondolsz? Ez szituációfüggő: ha mondjuk 3szor annyit keres és elkéri, akkor nyilván nekem is rosszul esne.

De ha pl. épphogy kijön a pénzéből és tudja, hogy a babára költeni kell, így plusz kiadása lesz, akkor megértem, hogy elkéri.

Az a baj, hogy a helyzetekbe nem látok bele.

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Kedves első, meg ne haragudj, de te milyen hülye vagy.


Csak gondolkodni kellene, mielőtt így felháborodsz: a kisgyerek már elmúlt 2 éves! Miért szólítaná anyának a nagyanyját? Ennyi idősen pontosan meg tudja egy gyerek különböztetni az anyját és a nagyanyját. Akkor ezzel az erővel a bölcsis gondozónőt is anyának kellene szólítania!


Tudod nem mindenki engedheti meg magának, hogy 5 éves koráig otthon legyen a gyerekkel, csak nehogy más is vigyázzon rá a kötelező ovi előtt..


Kérlek, legközelebb gondolkodj.

2011. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Utolsónak, nem mindenhol van lehetőség bölcsibe iratni. Sőt, vidéken nagyon ritka az ahol bölcsőde van.

A kérdésre válaszolva, nekem anyukám biztos, hogy nem fogadta volna el, anyósom igen. De én anyósomra már rá se bíznám. Na nem mintha kíváncsi lenne az unokájára.

2011. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Na már nem az utolsónak, hanem ma 13:39-nek.
2011. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
3%

Hello! Első vagyok!

Akkor írja be a kérdésbe a gyerek korát!

Bocsi, magamból indultam ki, nálunk még pociban sincs a baba, de már hasonló ötletekkel zaklatnak a nagymamák :S

2011. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!