Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az internetről rendelt...

Aki az internetről rendelt babakocsit/sportkocsit, meg volt elégedve a kapott darabbal?

Figyelt kérdés
Olyan volt, mint ahogy bemutatták? Bele merjek vágni? azért ugye más, mintha élőben is látnám...
2011. ápr. 21. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmész egy olyan boltba ahol árulnak ilyen kocsit, megnézed, kipróbálod, aztán megveszed ott ahol akarod. Én is így csináltam.
2011. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kunert VIP babakocsit rendeltem webshopból,és nem csalódtam.Abszolút azt kaptam,amit vártam.
2011. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én netről rendeltem, és élőben még sokkal jobb, mint képen!!!:)

Annyi probléma volt, hogy első alkalommal le volt törve a fék a kocsiról, -hogy ez a futár hibája, vagy eleve úgy csomagolták be, nem tudni- de másnap már hoztak egy vadiúj vázat (szóval nem javították, hanem kicserélték az egész vázat, úgy ahogy van), még a szállításért sem kellett fizetni!


Úgyhogy én elégedett vagyok. Probléma akárhol előfordulhat, az a kérdés hogyan oldják meg.

És természetesen van egy év garancia is.

A garancia ugye jött a csomaggal, érvényesítve, a számlát pedig postán küldték levélben.


HOnnan rendelsz? És milyen kocsit szeretnél?


Kérdezd a garanciát az üzlettől, meg bármi kérdésed van, kérdezősködj, azért vannak!!

Egyébként én is beszéltem több üzlettel, volt ahol nem igazán voltak olyan készségesek, mint vártam, és nem is onnan rendeltem bizony! Onnan rendeltem, ahol minden kérdésemre készséggel és érdemben válaszoltak!

2011. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg előbb egy boltban, aztán eldöntöd, hol veszed meg. Én is majdnem megrendeltem egyet a netről, mire pont rábukkantem egy üzletben, le is döbbentem, nagyot csalódtam volna, ha látatlanban vettem volna meg. De ha látsz videót, részletesebb képeket, akkor kisebb a zsákbamacska, sokan írják, hogy teljesen elégedettek a rendelt kocsival.
2011. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is Kunert Vip babakocsit rendeltem, igaz boltban is láttam, de addigra már végleges volt a döntésem. Nem bántam meg. Az ára is korrekt, és semmi pénzért nem cserélném le.
2011. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit én rendeltem az sokkal jobb volt élőben, mint a képen. A színe is jobban mutatott, és élőben nagyon vagány volt és látszott hogy minőségi darab, képen ez nem jön át.
2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Chipolinok tetszenek, de ezt az egri boltokban nem tartják, hogy meg tudjam nézni. Több helyről lehet rendelni. Olyan kellene, ami lapra csukható, nagyobb kerekes, stabilnak tűnő, és az átfordítható tolókar is lényeges lenne. Szétnézek még, de valószínű, meg fogom rendelni.
2011. ápr. 21. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg küldhetnél linket, amit és ahonnan rendelni szeretnél, hátha valakinek van tapasztalata vagy a kocsival, vagy akár konkrétan az üzlettel kapcsolatban.
2011. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik tipusú chipolinora gondolsz?Nekem is volt chipolino,és ugyan ezeket tudta mit amit felsoroltál!!Nekem ultrám volt!
2011. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Például innen is lehet! A chipolino viva vagy a baby max leo tetszene.

[link]

Vagy legalábbis mindegy, de ezeket a tulajdonságokat tudja, és kb. 30.000 Ft környékére tervezem.

2011. ápr. 22. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!