Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám mellé tervezünk majd...

A babám mellé tervezünk majd kistesot és most lakásvétel elött állunk, mi lenne jobb 2 vagy 2,5 szobás lakást venni? A férjem nagyon 2,5-es akar de én félek a sok fütés számlátol, mennyivel több a 2,5es ben a füttés (pécs)?

Figyelt kérdés
Pécsen panel lakást szeretnénk persze én is tudom hogy jobb a nagyobb lakás de félek hogy nem tudnánk fizetni a fütést ha sokkal több a 2 szobásba 23 melegvizzel,mennyi lehet a 2,5es-ben?a fiam most 5 honapos de 2-3 éven belül szeretnénk tesot neki ha most veszünk lakást és igénybe veszünk hitelt akkor egy darabig nem tudunk másikat venni igy nagyon nehéz a döntés.
2009. márc. 4. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyivel több a rezsi, annyival több a nyugalom a gyerekek körül. Később tudnak külön szobában lenni, ez jó néhány év mulva nagy áldás! Főleg ha ellenkező nemüek lesznek...igaza van a férjednek. És egy darabig ugysem tudtok majd váltani. Elég lesz azt fizetni.:)
2009. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!