Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Volt már így nálatok?

SOS! Volt már így nálatok?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz a kisfiam és 2 napja rettenetesen szenved a foga miatt.Mindent próbáltam már adni neki ideig óráig hatottak.Az evése drasztikusan lecsökkent a napokban de ilyen még nem volt mint ma.Hajnalba 3óra 45 perckor evett utoljára 100ml-t azóta nem hajlandó enni.Anyatejes baba.Most kb fél órája evett kb 6 kanál tejpépet és ivott 50ml teát.Normális ez, hogy csak ennyit eszik?Nem is sír, hogy éhes lenne.Este és éjjel viszont eszik rendesen.Másnak is volt ilyen?
2011. ápr. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizti csak a foga jön?Torka,füle nem fájhat?
2011. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy a foga fáj neki?

ez inkább betegségre utal ahogy az első is írta fül, torok vagy pocak fájás?

2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 14 hónapos, már 9 foga van. Rendszerint egyszerre jön neki 3-4. Már majd 1 hónappal kevesebbet eszik, mielőtt kibújik a foga. Azon a napon, amikor áttöri az ínét, szinte semmit. Lényeg, hogy igyon. Ha 1-2 napig nem eszik, az még nem baj, csak folyadékot igyon (az én gyerekem forralt vizet kap) nehogy kiszáradjon. Nálam van, hogy még be is lázasodik fogzáskor. Üdv.
2011. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nyugi, ha kibújik a foga, egyfolytában enni akar majd. Bepótolja azt, amit most kihagyott.

De ha nagyon aggódsz, vidd el a dokihoz (én is elvittem először) max. azt mondja majd, hogy csak a foga miatt van ez a dolog.

2011. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!