Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult veletek, hogy...

Előfordult veletek, hogy hasfájás elleni szertől rosszabb lett?

Figyelt kérdés
espumisan, sab simplex, infacol, baby tea mind rontott a helyzeten
2011. ápr. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a babateáktól és a Gripe Watertől lett rosszabb.

Vannak érzékenyebb babák, úgyhogy előfordulhat, hogy nem használnak, sőt rontanak a helyzeten ezek a készítmények.

2011. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó, amúgy ellene vagyok a gyógyszereknek, de a köldöksérv miatt rám parancsolt a doki, erre egész éjjel visítva sírt szegény babám. tuti nem adok ilyen sz@rt többet neki.
2011. ápr. 22. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem espumisan csepp úgy hasznalt hogy kb tíz cseppet higitottam meg anyatejjel vagy babavizzel, vagy bár hülyén hangzik de én vettem be és talán az anyatejen atjuott, legalábbis akkor nem volt semmi gond, de lehet csak véletlen.

Vagy nagymamám kammilateat főzött neki, de csak a felforralt vízbe egyszer ketszer kell belemartani a föltett, épp hogy elszinezodjon. Többi szert mi nem használtuk, mar nincs pocifajas ha ritkán van akkor ezek bevalnak, vagy a felmelegített cseresznyemagparna.

2011. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!