Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja ezt a tunetet?...

Mi okozhatja ezt a tunetet? Egy eves fiam arcan pontosabban a szemei korul az orran illetve a szaja korul vannak gombostu nagysagu piros kis pontocskak. Valamilyen allergia lehet?

Figyelt kérdés

Eloszor kb negy honapos koraban jelentkezett akkor meg csak az egyik szemen de mostmar elterjedt.Folyamatosan viszem orvoshoz de sajnos nem jutok semivel elorebb.Eloszor azt tanacsolta kenjem Elocom kremel, az egy darabig eltuntette a pontocskakat majd amikor ujra megjelentek de akor mar egyre tobb es tobb lett, most felirt egy szirupot allergia ellen de hiszen meg azt sem tudja mire allergias!

Most kiirta allergia tesztre kb otodik alkalom utan.

De en egyaltalan nem tudok megnyugodni.Hatha tud valaki valamilyen tanacsot adni akivel mal elofordult hasonlo dolog.


2011. ápr. 24. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk a hibiszkuszra volt allergiás, ami a legtöbb babateában van. Mikor nem adtam neki, akkor szépen elmúlt.

Nem tudom segítettem-e, de nálunk ez volt a helyzet.

Az Elocom krémmel vigyázz, mert szteroid tartalmú. Én használom psoriasisra és bár nem kenek magamra sokat kéthetente szünetet kell tartanom, mert elég radikális krém.

2011. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!