Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még Dévényre vinnem...

Érdemes még Dévényre vinnem 15 hós, járni még nem tudó kislányomat?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje áll, kapaszkodva lépeget, de el még nem indult. Viszont egész nap kapaszkodva lépeget, néha már egy-két lépést önállóan is megtesz, de csak ha megfeledkezik magáról.
2011. ápr. 26. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki hogy kell-e. Ennél komplexebb a dolog. Ha valaki "hozzáértő" mondta, hogy kéne akkor vidd. Még nem késő. Ha csak azért gondolod, mert aggódsz hogy még nem jár akkor nem feltétlenül kell dévényre mennie. Akkor kell elvinni, ha önmagához képest késik a járás. Ezt nehéz elmagyarázni, én is csak akkor értettem meg, hogy melyik az a pont mikor vinni kell, amikor eljártunk és elmagyarázta a tornász. Ha nagyon rég óta jár már egy pár lépést, és nem növekszik vagy a lépések száma, vagy a gyakoriság, akkor lehet szükség a dévényre, mert akadályozva van a fejlődésben. Tehát, ha minimális fejlődés sincs régóta (pár hete). Ha kérdésed van még írhatsz privit. Amúgy hogy megnyugodj, elviheted, ha akarod egy állapotfelmérésre. És ott meg tudják mondani, hogy szükség van-e odajárni. (Már ha becsületes az illető)
2011. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, írtam privit.
2011. ápr. 26. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!