Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már a Mountain...

Hallottatok már a Mountain babacipő márkáról?

Figyelt kérdés
Van, akinek ilyen van? Vélemények?
2011. ápr. 28. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mi szerettük de mint minden márkánál számít a fazon és az anyag is. Kínaiban lehet kapni de mióta vettem Nike cipőt 15ezerért amit szintén CHINÁBAN csináltak azóta kiakadok, ha valaki azt mondja: Hogy lehet megvenni Kínai cipőt? Szóval szerintem jó,de van "goll" az is jó csak ilyen bőr bélésűt vegyél.
2011. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de kicsit helyesbíteném az első válaszolót. Más a kíniai cipő, meg más az, ha egy Nike, vagy bármilyen más márkáju cipőt ott gyártanak. Manapság még a neves nagyvállalatok is a távol keletre telepítenek leányvállalatokat, mert olcsóbb a munkaerő,mint máshol de attól az a cipő még Nike, és ugyanolyan minőségű, mintha mondjuk Angliában készülne, mert attól még az anyaga, meg a gyártás technologia minőségi.

Persze ezzel nem leszólni akarom a kínai cuccokat, mert én is vásárolok ott, csak próbáltam szemléltetni, hogy miért ne vegyük egy kalap alá őket.

2011. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen Mountain márkáju magasitott száru tornacipöje van a kisfiamnak,nagyon elégedett vagyok vele,és a kisfiam is imádja!:)
2011. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Igazság szerint ezt néztem ki:

[link]

Nagyon tetszik, meg bőr meg minden, csak nem tudom, meg merjem-e venni, tartja-e majd a bokáját rendesen, meg ilyenek. :) Ez és egy d.d. step cipő között vacillálunk, mondjuk az drágább, de nagyon sok jót hallottam arról is. :)

2011. ápr. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!