Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a kisfiát műteni...

Akinek a kisfiát műteni kellett, mert nem szállt le a heregolyója, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatok kellettek előtte? Meddig tartott a műtét? Hogy viselte a baba? Benn kellett-e aludni? Köszi a válaszokat!!
2011. ápr. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

fiamat szerencsére nem kellett műteni,leszálltak neki,de elég későn 1,5 éves múlt de még most is van h eltűni hol egyik hol mind2.a dokit kérdeztem és mondta h 3 éves korig normális h bújócskáznak a golyók.

egyébként mennyi idős a fiad?

2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 hónapos. Mi ma voltunk orvosnál és azt mondta, hogy másfél hónap múlva megműti mert kicsi az esély, hogy leszálljon. (hormonkezelést meg nem akar)
2011. ápr. 28. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
kisfiamnak nagyon ritkán volt lenn.ált mikor mentünk mérickedni sokszor nem találta meg a dokinéni.este fürdésnél szoktam nézni neki.akkor is sokszor nem volt meg neki.február végén volt 1,5 éves a fiam és akkor kezdett neki napközben is többször lenn lenni.nemlehet h elsieti a dokitok ezt a dolgot.vagy csinált vmi vizsgálatot amiből kikövetkeztette h nem valószínű h le fognak szállni a golyócskái?
2011. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak tapintásos vizsgálattal nézte meg. Majd másfél hónap múlva megyünk megint, és akkor megint megnézi javult-e valamit. Elég tapasztalt az orvosunk és azt mondta, hogy ennyi idő alatt nem hiszi, hogy történik valami. :(
2011. ápr. 29. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de erre én is kíváncsi vagyok. Nekem most 3 hónapos a fiam, s nálunk is ez a helyzet. Nálatok mindig nézi a doki a herezacskót? Mert nálunk nem mindig, vagy előre szóljunk, elfelejtheti magától?
2011. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is kíváncsi leszek, mert az én fiam is 10 hós. Neki az egyik heréje nem szállt le. Urológusnál voltunk, küldött ultrahangra (pár hónapja már voltunk, akkor a járat végében megtalálták). Szóval jövőhéten újra megyünk. Nekünk azt mondták 1 éves koráig úgyse csinálnak semmit, csak keresgetik (mert az sem mindegy van e). Aztán az injekciós kúrát javasolják, műtétet csak az után, ha az nem segít. (Komárom-Egom megye) A férjem a hormon injekciót nem szeretné, én meg a műtéttől irtózom, de szerintem nem kívánság műsor. Azért az megnyugtat, hogy másfél éveseknél még mindig fenn állhat a probléma, bár nem tudom nem jobb e picinek túlesni rajta.
2011. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!