Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogzás az oka a...

Lehet a fogzás az oka a szeméremdomb vörösségének, a popsi pirosságának?

Figyelt kérdés
A lányom 9 hónapos, még nincs foga és a popsija sem volt még soha piros, most viszont bármivel kenem nem múlik el és nagyon csúnya neki. Lehet a fogzással összefüggésben?
2011. ápr. 29. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az lehet. Ilyenkor nagyon erős a pisi és kaki és marja nekik. Én Sudocremmel kentem ilyenkor a lányom popsiját, és pár nap alatt el szokott neki múlni. Ilyenkor még azt szoktam csinálni, hogy este kicsit hagyom szellőzni. Bekapcsolom a melegítőt és meztelenül hagyom a pelenkázón játszani. Persze ott vagyok mellette!!! nem árt egy pelust is alátenni nyitva:) De jót tesz ilyenkor, ha szellőzik.
2011. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akár lehet. a fokozott nyálelválasztás hígabb székletet eredményez. én azonban most ameleget is ludasnak tartanám. az egy állandóan zárt, nedves környezetben lévő bőr, könnyen ferőződik a bőrünkön mindenhol természetesen jelenlévő gombákkal. mutasd meg dokinak, egy kis burow-bórsavas popsikrém vagy akár a canesten is csodákra képes. :)
2011. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meleg van a lakásban, hagyd meztelenül amennyit csak lehet.
2011. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. nekünk egyszer elhúzodott 2 hétig 1 éves kora után, hiába kentem többféle krémmel, nem múlt el.

A savas széklet okozza, doki ezt ajánlotta és használt:

[link]

2011. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. ápr. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!