Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex és szoptatás - végig így...

Szex és szoptatás - végig így marad?

Figyelt kérdés

Lassan egy éves a fiam, még bőven szoptatom, és éjjel is számtalanszor ébred. Valószínűleg ez miatt is lehet, hogy az ég világon semmi kedvem nincs a házasélethez.

Valami defektusom van, vagy ez nem egyedi probléma?

Úgy sajnálom már a férjemet, de egyszerűen nem tudom magam rávenni...


2011. ápr. 29. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

húúú hát én már nem szoptatok egy ideje de úgy látszik aszexuális maradtam :SSS

azért igyekszem rávenni magam, válni nem szeretnék. férjem meg nem szereti ha kényszerből vagyok vele :S bízom benne, hogy még vissza jön a vágy!

2011. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hoznám a szoptatással összefüggésbe. Én nem szoptattam csak 6 hónapig és mégse szexeltünk de annyira, hogy volt, hogy 2 hónapig semmi. Most javult a helyzet pár hónapja (heti 1-2) de már lassan 2,5 éves a gyermek.
2011. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szoptatok már, de a helyzet az olyan, mint nálatok. :-(
2011. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

2.vagyok.

Meg kell egy kicsit erőltetni magatokat lányok! Én is azt csináltam. Most meg már olyan mint régen. Sokszor már én piszkálom Őt, hogy legyen már valami. :) Pedig higgyétek el, hogy nem gondoltam volna, hogy valaha még leszek ilyen. Kellett hozzá 2 év. Sajna...de már hamarabb is el lehetett volna kezdeni.

2011. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ohh, akkor van sorstárs.

Mi összesen háromszor voltunk együtt mióta megvan a gyerek, leírni is borzasztó. :(

Mondjuk, nem is menstruálok még, gondolom, a hormonok is közrejátszhatnak.

2011. ápr. 29. 21:50
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Párom is azon panaszkodik, hogy csak pisilésre használhatja max. Engem már a gondolat is émelyit, hogy Úgy érintene meg... Ez azóta van, hogy összehoztuk a lánykánkat, előtte a fáradtság miatt volt kevés hancúr, de volt.

Most hajjaj... talán december végén voltunk együtt...

3hónapos a kicsi

2011. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, lányok. De jó, hogy nem vagyok egyedül! (ez most nem káröröm!) Egyszerűen nem bírom magam rávenni! Úgy vagyok vele, mint Lanfear. :-)

Már sajnálom a párom...

2011. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

újabb sorstárs vagyok. a nagyobb 2 éves a kicsi 9 hós. gőzöm sincs hogy hoztuk össze.

mióta megszületett nagyon nagyon kell koncentrálnom, hogy legalább 3 hetente rávegyem magam.

szörnyű mennyire nem kívánom......

én most ott tartok, hogy kérek bogyót a nődokitól.

2011. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem ezzel nagyon sokan így vagyunk. Sajnos :( Kislányom 6,5 hós. 2,5 hónapos koráig tudtam szoptatni. Addig egyáltalán nem voltunk együtt. Azóta kb 2-3 hetente van 1 alkalom. Ha ráveszem magam, akkor a szex már nagyon jó. Csak a kezdet nehéz hogy belefogjak. :(
2011. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Na, igen így van ez ahogy írod. Szerintem csak elkezdeni nehéz ezt kell erőltetni és egy idő tuti lesz kedvetek már! Csak újra rá kell érezni! hajrá! :D

2011. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!