Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossak, hogy tényleg...

Mivel mossak, hogy tényleg minden hófehér legyen?

Figyelt kérdés
Lányok én nagyon szégyenlem de nekem nem jönnek ki a foltok a ruháinkból! Sárgarépa alma stb... Vettem vanish szappant de nem jó vettem azt a vanish port is de attól sem lett hófehér! Ti mit csináltok? Hipozzak?
2009. márc. 9. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én éjszakára beáztatom a koszosabbakat és reggel kimosom magasabb hőfokon és hófehérek.

Éjszaka ázik Domestos fehér ruhákhoz áztatóban és reggel amikor mosom Arielt teszek a gépbe és fehérek. próbáld ki.

2009. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én a fehér ruhákkal könnyen vagyok, mert ha foltos, mindjárt kiöblítem, beáztatom áztatóba és kis cloroxba. Ha makacs a folt, vagy kakis lesz valami, mindjárt teszek rá coloroxot, átmosom és kézzel kimosom.

Mosás előtt a piszkos ruhát áztatom , a fehérbe teszek egy kis cloroxot is.

Én a színesekkel vagyok bajban, mert azt nem cloroxozhatom:-(...

2009. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Amway mosóport használok. nagyon de nagyon gazdaságos!!!! nem kell áztatni és minden kijön!!
2009. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

clorox, vagy a profiban kaphato clormax-ot szoktam használni.

Főleg a textilpelenkákhoz. Persze a védőnő lecseszett, hogy felmarja a baba bőrét, de én akkor is jól beáztatom, kimosom kézzel, majd megy a sima mosásba.

Eddig nem lett tőle baja, remélem ezután sem lesz , mert tényleg fehérek lesznek a fehér ruhák.

A színessel gondom van nekem is , de kézi mosással kijön a folt.

A vanish nem jó erre, mert a gyümölcsök apró részei , főleg a banán megtapad a ruhán mint a tépőzár!

2009. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is clorox. De van a szinesekhez is clorox, de nem olyan hatásos mint a fehér.
2009. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Az ariel folttisztitó nagyon jó.10 perc áztatás után lehet mosni és kijön minden.lehet használni színeshez,fehérhez.
2009. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a dr backmann foltördögöt használom. Kivitt minden gyümifoltot, még az előkéből is, pedig az néha kész katasztrófa.
2009. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vanish szappan ténleg gyenge!!!ariel folteltávolító (nagy zöld ) de én mosás öblités után még 1 x rá huzzom az öblitést!
2009. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a vanish szappant úgy használom, hogy kimosom kézzel a foltot amennyire tudom, vanish szappannal jól bedörzsölöm hagyom állni rajta pár órát aztán kissé megnedvesítem jól átdörzsölöm és már ki is jött a folt. Ha nagyon makacs folt akkor éjjelre úgy hagyom vagy még áztatom is kevés vanishes vízben néha egész éjjel. De ezt csak foltra használom.
2009. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!