Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mitől hányhat 14...

S. O. S. Mitől hányhat 14 hónapós lányom?

Figyelt kérdés
Láza is van és enni sem akar a tegnaptól.Orvoshoz csak később tudom vinni azért érdeklödőm.Ha valakinek van valami tapasztalata kérem osza meg velem.
2011. máj. 5. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha láz is van akkor fertőzés


ha nincs láz csak hány akkor gyomorrontás.


folyakdékot igyon amig orvos látja nehogy kiszáradjon .Ha nem marad meg benne semmi akkor ügyelet.

2011. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lázas így biztos fertőzés, kortyonként pár percenként itasd ez nagyon fontos,nem baj ha kihány megint akkor is itasd és figyeld a pelust ha száraz azonnal orvoshoz kell vinned! Ha nem eszik napokig sem baj csak igyon,mi Actimelt iszunk ha ilyen baj van Normaflór helyett adta a doki+ tegyél ki tálba ropit, kukacot sósakat hátha rágcsálja falatonként! Pelust figyeld!!!
2011. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi az offért de hasonló cipőben járunk.

Az én fiam is hányt az éjszaka először a tejitalt evés után 3 órával, majd adtam neki 2 korty vizet de 2 óra múlva az is kijött.

Azóta semmi iszik eszik(persze odafigyelek mit adok neki)jókedvű, nem nyűgös; a védőnőt felhívtam azt mondta adjak neki Normaflore-t ha újra hányna vigyem el doktornőhöz.

11-ig rendelt ma erre egy félórája 2x is ment a hasa, most szerencsére elaludt, de ha nem lesz jobban ügyelet.

Hát remélem semmi komoly nagyon aggódom.

Jobbulást nektek.

18 hónapos kisfiú anyukája

2011. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vírus lehet. Nekünk is volt már sajnos többször is. Egyszer 7 hós korában és most egy éves korában. Sokat nagyon sokat kell innia ( nekünk 1 litert mondtak egy nap, és nem baj, ha nem eszik egy napig), és mi sodioral-t( vény nélkül lehet kapni, narancsos ízesítésű) adtunk, ami nagyon jó, mert pótolja az ionokat,amik ilyenkor kijönnek. Dokihoz azért érdemes elvinni, mert nehogy kiszáradjon, és hát a láz miatt is mindenképpen.
2011. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam már kétszer is átesett ilyenen,vírus volt.Mondjuk ő nem volt lázas.Itasd,amennyit csak lehet,nem baj,ha kihányja,mert a nyálkahártyán keresztül is szívódik fel.Figyeld a leheletét,ha acetonos,akkor azonnal doki,mert ki van száradva.A sodioral tényleg jó,de a fiam nem itta meg sajnos,így kidobtam 1500 ft-ot a kukába.Én pro+kidet adtam neki.2 ezer ft körül van,hat fajta baktériumtörzset tartalmaz,nagyon jó a bélflórának.Bár ezt akkor adtam,amikor már nem hányt,mert úgyis kijött volna belőle.Ne baj ha nem eszik,de ha igen,akkor diétáztasd.Répa,krumpli,rizs.Tegyél ki kis tálkába sós rágcsálnivalókat.Ha van otthon daedelanetta kúp,adhatsz neki egy felet,utána fél óráig ne egyen,ne igyon
2011. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SZiasztok!Köszönöm a gyors válaszokat, a tegnap nem volt időm válaszolni.Voltunk dokinál és szerencsére nem anyira vészes, a torkátol hány mert be van gyuladva neki egy kicsit.De azóta már nagyon jól van, tegnap déltől nem volt több láza és nem is hány.Most kapja a gyogyszereket és minden rendben... szerencsére.
2011. máj. 6. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!