Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AngelCare Captiva utántöltésre...

AngelCare Captiva utántöltésre valami kevésbé brutálisan drága megoldás?

Figyelt kérdés

Csak én tartom irracionálisan drágának az utántöltőt hozzá?

Ti ezt a gyárit használjátok?


2009. márc. 9. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyárit, de ritkán. Ha egy nagy szemeteszsákot használnál? Szerintem megfelelne. A gyári zsák "karikájával" fel lehetne fogatni. Szerinted?
2009. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnömnek is ilyen van, és ö nem veszi a gyári zacskót hozzá, hanem sima szemeteszsákot használ. Egyetlen hátránya, hogy így nem olyan szagtalan mint az eredeti, ezért gyakrabban kell üríteni.
2009. márc. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bezacskozom,jól bekötöm és kidobom a szemetesbe.
2009. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En is probalom azt a megoldast, hogy a gyari ures karikara egy nagyobb szemeteszsakot befuzok. Az a jo benne, hogy ugyanugy mukodik, mint az eredeti megoldas, mindenben teljesen jo, zarja a szagot is, az a rossz benne, hogy nem olyan egyszeru kiuriteni, mint a gyarit, ezt nem lehet csak levagni es megkotni, mert ahhoz rovid a zsak, pedig azt a nagy feketet hasznalom, ami a nagy kukakhoz valo. Igy egy urites azzal jar, hogy ki kell szednem az egeszet es uj zsakot fuzni be es rendszeresen lusta vagyok ehhez, igy most pl ket hete nem is hasznalom a kukat. Pedig jo lenne. Jah es igy nem is lehet olyan kicsi kupacot kepezni a hasznalt pelusokbol, mint a masikkal, pedig az lenyegesen helytakarekosabb nalunk, ahol hetente csak egyszer viszik el a szemetet.

Ha van ehhez turelmed es nem vagy olyan lusta, mint en, akkor probald ki, de en ugy dontottem, hogy inkabb beruhazok utantoltore most, hogy legyen egy-ket (ilyen szempontbol) kenyelmes honapunk.

Azt elarulod, hogy mennyibe kerul Magyarorszagon az utantolto? Es hogy hany tekercses?

Atszamitva itt kb 3500 forint a harom tekercs, 6000 a hat tekercs es 11000 forint a 12 tekercses kiszereles.

Ott dragabb, vagy olcsobb?

2009. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


nálunk sokkal drágább és eddig nem is lehetett csak egyes csomagolásút kapni. A szimpla 1900, a tripla 5000 ft.

2009. márc. 10. 08:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Azta, az szep. Nem gondoltam, hogy ekkora kulonbseg van...

Raadasul ugy latom, hogy maga a kuka is draga. Ott ugy mukodik, hogy amikor szuletik a baba, akkor a korhazi ajandekcsomagban van egy kupon, amivel kb 1700 forintert lehet megvenni a kukat egy tekerccsel. Egyebkent dragabb, de szerintem nem sokan veszik teljesaron, mert ugyis ott a kupon.

2009. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem ott, hanem itt mukodik ugy. Mae keverem a dolgokat.
2009. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tartom drágának, és valóban kb.1 hónapig elég(ez is van ráírva).Én csak a gyárit használom,mert ha mást használnék az egész rendszer értelmét vesztené.
2009. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy ők most mekkora pelust használnak?

Csak azért, mert nekünk nem elég egy hónapig egy tekercs. Két-három hétig tart ki már csak mostanában. Amíg egyes, kettes méretű kisebb pelust használtunk és a baba is kevésbé töltötte meg, addig tényleg elég volt egy hónapig, pedig akkor még napi 7-8 pelus fogyott, mert annyiszor evett a fiam és minden etetésnél cseréltünk. Viszont amióta nagyobb és 3as és jelenleg már 4es pelust használunk, illetve naponta kb öt csere van (de azokat úgy megtölti főleg éjszaka, hogy alig bírom összecsomagolni), azóta már annak is örülök, ha három hétig elég egy tekercs. Pedig próbálom annyira összeszorítani a használt pelust, amekkorára csak lehet.

Valamit rosszul csinálunk?

2009. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az első tekercs 4 hónapig volt elég, de csak a kakis pelust rakjuk bele a pisist nem, közel van a fürdőszoba, oda gyűjtjük a pisiset egy zacsiba.
2009. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!