Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen játéka van valakinek?...

Ilyen játéka van valakinek? (Állatos húzogatós farm játék) Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Ennek mennyi az eredeti ára? Használtan venném, s nem tudom megéri-e, licitálós, így még nem tudom mennyiért tudnám megvenni.

Ez hány hónapos kortól használható, s szerette e a gyereketek?


2011. máj. 7. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Fakopáncsnál ilyenek vannak: [link]

2000-2500 Ft körül volt a Sárkány centerben pont ugyanolyan, amit linkeltél. Nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, hogy 2490 Ft volt?? (Nem esküdnék meg rá...)

2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondoltam. Esetleg pont olyan amit belinkeltem, árban, s mennyire szerette a gyereketek? Várnék még kérdéseket. Akkor lényegében használtam 1000 ft alatt éri meg, mert az általad belinkeltek többsége 2000 ft alatti, s egy volt 2800 ft-ért.
2011. máj. 7. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nagyon tetszik (bár csak a kis barátjánál van, ők a Sárkányban vették, de elég régen), 1 éves korában már javában húzogatta, tologatta, és barátnőm kisfia is tanulgatta erről az állatok nevét, hangjukat utánozni, stb.
2011. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!