Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétálásnál odafigyelsz, hogy...

Sétálásnál odafigyelsz, hogy a babát szemébe süt-e a nap? A kupolát felhajtod rá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az utóbbi pár napban többször is láttam, hogy nem hajtották rá a babákra, azok meg csak sírtak, de nagyon.
2011. máj. 7. 21:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és peremes vékony sapi is van rajta, hogy védje az arcát a közvetlen napfénytől.
2011. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelek, mert ordít különben. Képes vagyok hatalmas kerülővel menni bárhova, csak ne süssön a nap a szemébe. Időben indulunk mindenhova, időnkből kitelik :)
2011. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én napernyőt is használtam.
2011. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legszívesebben odamentem volna, de hát úgy csinálják ahogy akarják, csak sajnáltam a babákat. Én magamból szoktam kiindulni, én sem szeretnék háton feküdni, nézelődni, hogy a szemembe süt a nap.
2011. máj. 7. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi pont ma nevettünk azon a férjemmel, hogy mennyit szerencsétlenkedünk a napernyővel, összevissza hajtogatjuk, mások meg nem foglalkoznak vele. A mi babánk is kapkodja a kis fejét, ha belesüt az arcába a nap, nagyon figyelünk mindig, hogy ez ne forduljon elő. Sajnos a babakocsink tolókara nem átfordítható, van, hogy séta közben a férjem kikapja a gyereket és átrakja ellenkező irányba a sportrésszel együtt, hogy ne szemből kapja a napot. Annyit hajtogatjuk azt a szerencsétlen napernyőt minden séta alkalmával, hogy adok neki még 1 hónapot és tuti tönkretesszük :)
2011. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még egy textilpelust is csippentettem a kupolára, amit lehajtok, ha nappal szembe megyünk. Sajnos nekünk sem állítható a tolókar. DE a pelusos megoldás kiküszöböli a hiányosságot.
2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Napernyonk van es kapott csinci kis napszemcsiket :)

(normalis minosegi es markas napszemuveget)

Sajnos a sapkakat nem viseli el a fejen, igy vettem par kapucnis polot, hogy a kis buksijat ne susse a nap, hintazas maszokazas kozben.

2011. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor kisebb volt a fiam, és háton feküdt, textilpelenkát szoktam befűzni a kupolába, egy idő után leszedte. De van itt pl egy olyan útszakasz, ahol hiába hajtottam rá a kupolát, úgy is a szemébe sütött.

De ezt miért tartod ilyen fontosnak? vagy azt várod, hogy valaki válaszoljon, hogy ő aztán baromira nem figyel erre, sőt direkt kisütteti a gyereke szemét...nem mondom, én is felfigyelek rá, ha más megoldásokat látok anyukáknál, de azért kérdést tuti nem írtam volna ki erről.

2011. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vettem a Brendonban egy naptetőt, szuper!


[link]

2011. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!