Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igazi régi MAGYAR fiú illetve...

Igazi régi MAGYAR fiú illetve lány neveket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

olyan idegesítő,hogy a google csupa Brazil neveket dob ki a magyar nevekre.


Mióta Magyar név az Alonso vagy a Alehnadro.

De a Lakatos Nintendó az nagyon durva.NINTENDÓ.

Vagy az,hogy az Alekosz név már az ajánlott nevek között van az már beteges.Mind1.Tud valaki egy igazi jó Magyar nevet mondani?


2011. máj. 7. 23:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomat Hangának hívják. Ha kisfiú lett volna, a Bence nevet kapta volna.
2011. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnevek: Keve, Kende, Botond, Hunor...és amiket ellőttem már felsoroltak.

Lánynevek: ez nekem nehezebben megy,de Emőke, Lelle, Hajna ősi magyar lánynevek.

2011. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én egy fiúnevet tudok tutira ajánlani, ami nekem nagyon tetszik: András.

2011. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ezek tényleg jó Magyar nevek.

Köszi a sok választ.

Nagyon szép nevek.

2011. máj. 9. 12:54
 25/32 anonim ***** válasza:
48%

fiú:Kenéz (herceget jelent)

lány:Zselyke

2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%

Ugy birom ezt a "mindenkeppen magyar nevet a gyereknek" csak epp nem is magyar nev az a nev.


Jo pelda erre a 05.07 23:15-os valaszolo aki felsorolt 11 nevet es ezek kozott ketto magyar nev volt az Emese es a Jolan.


En nem magyar nevet adtam a gyerekemnek de osi german nev mivel felig nemet vagyok (Erik Tibor a neve). Es orulok,hogy ez lett a neve. Nem attol lesz magyar valaki,hogy osmagyar nevet ad a gyerekenek.

Foleg a fent emlitett pelda alapjan a tarsasag egy resze nincs kepbe azzal,hogy melyik nev magyar es melyik nem az.

2011. máj. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
59%
Miért támadsz???Nem értelek...ha vki magyar nevet akar adni miért ne?A kérdés nem arról szólt,hogy te hogy gondolod..az ő élete az ő gyereke...nem írta hogy mindenképpen...de ha mindenképpen azt szeretne ahhoz sem lenne közöd.Az igaz hogy sokan nem magyar nevet írtak de ha már ilyen okos vagy miért nem írsz te párat..és akkor legalább a kérdésre válaszolnál...
2011. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem senkit sem tamadtam le!

Kijavitottam!!!

De tudod,hogy mibol van elegem? Ezen az oldalon nagyon megy azoknak a lenezese akik nem magyar nevet adnak a gyerekeiknek. Es aztan kiderul,hogy ilyen nevet mint a Maria, Eva vagy Istvan magyar nevnek gondolnak. Engem csak ez zavar pedig nincs bajom azzal,hogy vki magyar nevet ad a gyerekenek. Logikus,hogy magyar ember szeretne magyar nevet adni a gyerekenek de akkor az TENYLEG magyar nev legyen.

Kulonben valaszolok a kerdesre csak,hogy orulj neki rendben?


Koppany,, Csanad,Csege, Etele, Vajk, Nandor, Zimany, Zolta


Kincso, Eniko, Villo, Viola, Napsugar, Biborka,Hajnalka,Helka,

2011. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28%

Elozo vagyok.

Kulonben az egyik kedvenc lany nevem a Viola de mivel igy hivjak a ferjem exbaratnojet ezert sajnos nem lesz ez a lanyunk neve.

Fiu nevek kozul meg tetszik nagyon a Zolta es a Zalan is de sajnos a paromnak egyik sem tetszik.

2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
58%

Kerdezo:

Figyelmedbe ajanlom ezt az oldalt. Bar eleg nehezen hiszem el,hogy ha magyar nevet irtal be a keresobe nem dobta ki.


[link]


Itt aztan temerdek magyar nevet talalsz.

Jo valogatast!

2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!