Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babádat leszoktattad a napközb...

Babádat leszoktattad a napközbeni 2x alvásról, vagy magától állt át az ebéd utáni egy alvásra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos még mindig 2x alszik. Reggel fél 7 kor kell,fél 10-10 körül már álmos. Alszik egy órát. Emiatt ebéd után csak kettő körül alszik el,és alszik 1,5-2 órát. Hagyjam és majd ő átáll vagy próbáljam én átszoktatni? Nálatok hogy volt?
2011. máj. 10. 14:50
 1/9 Adnil25 ***** válasza:
Szia. Szerintem hagyd, majd magától átáll a napközbeni 1 alvásra. Neki még ennyi kell. Minden baba más.
2011. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos kora körül állt át, magától.
2011. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magától állt át 10 hónaposan
2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 13-hónapos volt a fiam mikor már jelét adta annak hogy csak egyszer akar már csak aludni.
2011. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna!Annyi a különbség,hogy az én 1 éves fiam este fél 8-tól másnap fél 8-8ig alszik tehát éjszaka 12 órát és ő kb 11 óra fele álmosodik el,alszik(ebéd nélkül)kb 2 -2,5 órát és utánna már délután nem!persze este 5-6 óra magasságába meg már majd meg hal a fáradságtól,akkor próbálom húzni fél 7-7-ig fürdés és alvás!De olyan rossz,hogy itt a jó idő,este még fél 8-8-kor is világos van még kint lehetne az egész család a kertbe az én fiam meg már 7-kor alszik!Úgyhogy most arra gondoltam,hogy délelőtt 11-kor nem fektetem le,hanem megpróbálom elhúzni legalább fél 12-12-ig akkor megebédeltetném és utánna tenném le aludni és ha tele a poci akkor hátha még hosszabban is aludna és akkor legalább az esti fürdést is kitudnám tolni legalább fél 8-ra!

Szóval lehet,hogy valakinek magától áll át a babája de az enyémnél lehet egy kicsit manipulálni kell!

2011. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan magától állt át
2011. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hosak vagyunk es par hete at allt teljesen magatol, de meg mindig azt csinalja, hogy almosnak nez ki a szokott 10.30 fele, meg is issza a tejitalat ahogy szokta az agyban, de nem alszik, csak pihen, aztan ki az agybol, ebed es ebed utan 1-1.30 fele alszik 3-3.30-ig.
2011. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 hós lesz a kislányom

mióta elkezdett önállóan menni 1 HETE

azóta nem nagyon alszik délelőtt

csak ebéd után jobb esetben 2 órát.

vmikor álmos és alszik napi 2 szer délelőtt és délután

de amióta elindult állandóan menne és emiatt izgatott és nem alszik.

de amúgy ha látom hogy álmos délelőtt

leteszem akkor is ha hadakozik.

szóval a menése ellenére ő még igényli a napi 2 szeri alvást.

az éjszakát végigalussza amúgy.

2011. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hagyd aludni, ha álmos

fiam 19 hós, és még mindig 2szer másfél órát alszik nappal, éjjel kb 11et. Ma egyszer aludt két órát és estére ko volt, pörgött, elesett folyton, és borzasztóan viselkedett, ugyhogy hagyon, hadd aludjon, ha neki igénye van rá (mellesleg, nekem is jó kétszer megpihenni egy nap, elég eleven fiam van :)

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!