Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól mertétek...

Hány hónapos kortól mertétek a babát magatokkal vinni minden félelem nélkül TESCO-ba és hasonló áruházba?

Figyelt kérdés
Én nagyon féltem a kisfiamat...
2009. márc. 11. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a sok bacitól, betegségtől!
2009. márc. 11. 14:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 hónaposan vittem, mert nem tudtam senkire rábízni, egyedül nem hagyhattam, a család meg nem maradhatott kaja nélkül...
2009. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha jól emlékszem már 5-6 hetes korában vittem kisfiam ilyen helyekre már. Én is féltem a baciktól, de nem lehet karanténban tartani őket szerintem. Ha most lenne pár hetes a fiam, lehet én sem merném kivinni (bár sétálni akkor is kivinném), ebben a nagy influenza járványban. Mennyi idős a babád?
2009. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi már 2 hónaposan voltunk mindenhol hálla az istennek semmi baja végig aludt mi meg tudtunk nyugisan vásárolni. Én senkire nem hagynám a pici fiamat minden idömet vele töltöm elég nehezen jött össze sztem ezért ez a nagy féltés.
2009. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

4 hónapos a kislányom, de még nem voltunk Tesco-ban (sem más ilyen helyen), pedig apa ott dolgozik középvezetőként és már mindenki azzal ostromolja, mikor megyünk már.

De szerintem felelőtlenség lett volna ebben a meghűléses, bacis időszakban bevinni ennyi ember közé. Így is paráztam, apa nehogy hazahozzon vmit.

Ráadásul még vastagon kell öltöztetni, utál (még) öltözködni, ott meg ugy ki kellene hámozni bundazsákból stb.

No meg mehetünk még eleget vásárolni együtt, nem késik le semmiről.De a jövő havi nagybevásárlást közkívánatra már együtt ejti meg a kiscsalád:)

2009. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Most, hogy influenza van én este oldom meg a vásárlást, mkor elalszik é apa vele marad, egyébként 5-6 hetes krától jött velem mindenhova, mert nincs kire hagyni és igazi mobil bébi lett, eddig még soha nem kapott el semmit és nem volt beteg. 10 hónapos. Szokni kell az immunrendszerüknek és a kis szervezetüknek a különféle dolgokat, és mint előttem írták nem lehet karanténba zárni.
2009. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
sziasztok. a Babám 3 hós, és már mi is voltunk egyszer Tescoban. nem lett beteg. amúgy azt mondta a házidokink, hopgy 3 az ilyen picuri babákat nem támadja az influenza, vagyis őket másfajta bacik támadják meg. hogy ebből mi igaz, azt nem tudom. kérdezhetnék én is? nekem végigaludta a vásárlást, de épp tegnap is be akartunk menni, de végül a kcsiban maradtunk, amíg Apa vett ezt-azt. mit csináltok, ha bent vagytok éppen, és nem marad, csak sír????? ezért nem mertem bevinni.
2009. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Én is elég korán kb 2 hónaposan vittem magammal vásárolni.Babahordozóval feltettem a kosárra és végig aludt.Semmi bacit nem kapott el!Most 9,5 hós és szereti a vásárlásokat,szeret ülni a kosárban,és szeret nézelődni!
2009. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsi fiam 7 hetes.Mi már bejártuk a fél országot vele autó vásárlás miatt és mindig nagyon élvezte az utazást,2 hetes korától rendszeresen járunk vele sétálni,most is épp indulunk vásárolni és délelőtt is oda voltunk!!
2009. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
3 hetes volt a kisfiam, mikor majd' megőrültem itthon, s elmentünk fagyizni. A baba is élveztem, a mama méginkább (!). Nem lett baja, azóta sem volt még beteg, pedig már lassan 9 hónapos.
2009. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!