Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton leszünk 7 hetesek...

Szombaton leszünk 7 hetesek és szerintetek a 4 orás evésre valo áttérés korai? Nem eszi meg 3 oránként csak a 75 vagy néha még annyit sem! Igy pedig a 130 körül? 4.500 g vagyunk

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Ha nem éhes 3 óra elteltével, akkor nem kell megetetni. A lányom is folyton variál. Van, amikor 3 óra után nyüszög, hogy enne, máskor meg eltelik 4-5 óra is.

Jelezni fogja úgyis, ha éhes.

2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a babád úgy igényli, akkor nem korai áttérni rá. De az ő jelzéseit figyeld, az a lényeg.

Kislányom elég hamar áttért a 3,5-4 óránkénti evésre. Hiába akartam neki előbb adni, nem igazán ette meg, vagy csak nyammogott rajta, annak meg nem volt értelme, úgyhogy mi is elég korán áttértünk arra, hogy ritkábban evett, de akkor kicsit többet.

2011. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a baba is úgy szeretné akkor hajrá de ne hirtelen egyik napról a másikra hanem lassan 10 perces csuszásokkal tedd


de a legjobb ha akkor eszik mikor ő kívánja mert te sem vagy mindig ugyan olyan éhes és nem is eszel ugyan annyit

2011. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mérd se az időt, se a babát, szopiztasd, amikor kéri és úgy biztosan nem csinálhatsz rosszat!
2011. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!