Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisbabám 1 hét alatt...

4 hetes kisbabám 1 hét alatt 40 grammot hízot. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kevésnek gondolom...
2011. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevésnek tűnik.

Eddig mennyit hízott, és mennyivel született? És mennyivel hoztátok haza a kórházból, és most hány kiló?

2011. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is keveslem egy picit. Nekünk a doki azt mondta, hogy heti 150-300 gramm között kellene lennie a hízásnak. Nem baj, ha ettől egy-egy héten kicsit lefelé vagy felfelé van némi eltérés, csak tartósan ne legyen egyik sem.
2011. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt egy nulla. 400 gramm.
2011. máj. 14. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaaaa, így már más. :))) Akkor nem kevés, hanem egy kicsit sok. De semmi gond ezzel, ha időnként előfordul. Tartósan azért nem jó, ha ennyit hízik, de az se mellékes, hogy anyatejes, vagy tápszeres baba?
2011. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdetben ez teljesen normális, az én lánykám volt h 600 g-ot hízott egy héten. Idővel, majd nem fog ennyit hízni. Én ezzel soha nem foglalkoztam, szoptasd bátran.
2011. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt hízott 1500g-ot,a védőnő is és a doktornő is kiakadt, hirtelen azt hitték tápszeres és ajánlani akartak másikat, de aztán mondtam, hogy csak anyatejes. Erre mondták, hogy szuper a tejem, de próbáljak neki kevesebbet adni!Azóta szépen beállt a "normális" súlygyarapodás. MÁr 1 éves és így visszanézve a képeket nagyon duci volt, akkor meg annyira nem tűnt fel, hogy milyen kis tokás!:D (2900 grammal született, 36 vagy 38.hétre, de ezt nem tudja senki megmondani pontosan!)
2011. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!