Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszitek rá 2 éves...

Hogyan veszitek rá 2 éves körüli kisfiatok, hogy szót fogadjon és ne ellenkezzen állandóan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hmmmm ez engem is érdekel
2011. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,


nálunk csak 1 éves a nagylány, az öccse pocakban, de sokat olvasok, most pl. ebben a témában. Ezt a könyvet kezdtem el:


[link]


Eddig szuper!!! Kb. a 20. oldalnál tartok, nagyon jó, nagyon tanulságos!

Mindig igyekszem a gyerek(eink) előtt járni (mozgásfejlődés, értelmi fejlődés, érzelmi fejlődés) tekintetében, hogy tudjam, mi vár Rá(juk), és tudjuk jól kezelni a Férjemmel. Nagyon jó könyv, este még a gyakori helyett is ezt olvastam :) (Este szoktam átböngészni a gyakoris kérdéseket, abból is sokat tanulok.) Bocs, hogy gyakorlatiasabb tanácsot nem tudtam adni!

Esetleg érdemes elolvasni, eddig tényleg nagyon jó könyv, gyakorlatias, tele példákkal, és az alapoktól kezdi (születés után, kb. 7-9 hónapos kortól.)

Sok sikert :)

2011. máj. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!