Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a kisfiammal?

Mi történhetett a kisfiammal?

Figyelt kérdés

Imád úszni, imád fürdeni, azonban kb. 2 hete ha beteszem a kádba, és le kell ülnie, sírni kezd. A víz hőmérséklete sosem túl meleg, nem történt semmi olyan ami indokolná ezt a viselkedést nála. 1 éves.

Arra is gondoltam hogy a pöcőjét bántja a víz, de akkor az uszoda vize is bántaná, nem?


2011. máj. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudok válaszolni a kérdésedre. fiamnál pontosan ugyanennyi idősen, ugyanez történt. nem volt hajlandó leülni és végigbőgte a fürdést. előtte is voltak gondjaink, de 1 éves korára már oké volt a fürdés.

nem tudlak biztatni, nálunk 4 keserves hónap volt, mire újra leült és játszott fürdésnél.

2011. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te írtál anno ki kérdést?
2011. máj. 18. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vele fürdötök akkor is csinálja???Nálunk csak akkor van kis nyüszi,ha egyedül fürdik.
2011. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem, nem írtam kérdést.

másodikra.

ketten (apa, anya) ugrál körülötte. később bevetettem Tóbi nevű bábot is.

végül egy sárga dömper lett a nyerő, amelyik "le tudott menni a bányában a habért". és ez volt a nyerő játék. körbe kellett toligálni a dömpert a kád szélén és ahhoz muszáj volt beleülnie.

2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!