Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, kérlek tanácsoljat...

Mit tegyek, kérlek tanácsoljatok valamit! Fél órája a földön fekve hisztizik másfél éves lányom?

Figyelt kérdés
Az etetőszékbe se tudom betenni, vágja magát hanyatt.Behoztam az udvarról, és kint akart maradni, ennek fél órája azóta fekszik és ordít az ajtóba.Azon gondolkodom, hogy egy pohár hideg vizzel leöntöm...
2011. máj. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én is ezt tenném...hülyén hangzik, de nem tudsz vele mást tenni, mert ilyenkor bekattannak. Aztán ha az sem elég, akkor hagynám, majd csak kimerül....borzasztó ez a dackorszak..:-( Kitartás!
2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne öntsd le.Nálunk az vált be(próbáltam a leöntést is,azaz inkább csepegtetés volt az :-) ),hogy rácsukom az ajtót.Persze hallótávolságban maradok,és amint abbahagyja a hisztit megyek hozzá,és szépen nyugodtan megkérdezem mi baj,mondja el,hátha segíthetek.
2011. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak hagynám, és átmennék egy másik helyiségbe. Ha nincs közönség, nincs reakció, akkor nincs értelme a hisztinek se. Hamar rájön.
2011. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,az lemaradt,h ha szépen(!) elmondja mi a baja,miért hisztizett,(pl én még szeretnék kint biciklizni!) akkor megbeszéljük h két kört mehet még az udvaron.Kint vagyok nyilván vele,és számolom a köröket,a végén pedig szólok neki,h letelt.Elfogadja,hiszti megoldva.Mára (2 hónap alatt) eljutottunk addig h nem hisztizik,hanem bejövetelkor megkér,h hadd menjen még két kört.
2011. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt csináltam bejöttem a szobába, ő meg az előszobába ordít.Már valamelyest csitult, de még mindig alig kap levegőt:(
2011. máj. 18. 18:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam vele beszélni, de csak még jobban ordított, hogy odamentem, most odamegyek mégegyszer.
2011. máj. 18. 18:57
 7/11 A kérdező kommentje:

Na most már minden rendben:)

Mikor odamentem az előszobába már nem feküdt, hanem ült:)Kedvesen beszélgetni kezdtem vele, mire hagyta, hogy megöleljem:)

Köszönöm Mindegyőtöknek a gyors segítséget,további szép estét Nektek:)

2011. máj. 18. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mikor ilyet csinál az én 1,5 évesem, 2 lépést hátralépek, leülök törökülésbe és hangosan elkezdek énekelni, tapsolni közben, még táncolok is amennyire lehet ülve, ezen annyira ledöbben, hogy gyorsan szájába tudom dugni a teáját ami végül tuti siker, 2 perc múlva nem is emlékszik miért hisztizett :D
2011. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A barátnőm ilyenkor megfogja a gyereket, beteszi a tustálcába, és hideg vízzel lelocsolja. Bármilyen morbidul hangzik, már a gyerek akkor abbahagyja a hisztit, ha az anyja azt mondja, viszlek a tus alá.
2011. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, sokmindenre képesek vagyunk, hogy véget vessünk a hisztinek.Nálunk ez volt a második ilyen kitörése,még nem igazán tudom kezelni.De annyira kifáradt, hogy legalább nem kellett ma hosszasan altatni:)
2011. máj. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!